BACADER’den Gaznet İç Tesisat Kontrol Personeline Baca Kontrol Eğitimi

05 Ekim 2012 Dergi: Ekim-2012

BACADER, 30-31 Ağustos tarihlerinde Konya GAZNET İç Tesisat Kontrol Personeli’ne yönelik baca kontrol eğitimi düzenledi. Eğitim, BACADER Genel Koordinatörü Ümit Erturhan tarafından verildi. İki gün süren eğitimin ilk gününde baca standartları ve baca uygulamaları teorik olarak anlatılırken, 2. gün sahaya çıkılarak montajı yapılmış bacaların kontrol işlemleri uygulamalı olarak gerçekleştirildi. 

İç tesisatın en önemli bölümlerinden biri olan bacanın kontrolünün çok önemli olduğunu vurgulayan BACADER Genel Koordinatörü Ümit Erturhan, kontrolde yapılacak hataların ileriye dönük telafisi mümkün olmayan kazalara neden olabileceğini, kontrol personellerinin bu konuda azami dikkati göstermesi gerektiğini belirtti.

Eğitime ev sahipliği yapan GAZNET İç Tesisat Yöneticisi Ali Değirmenci, yapılan eğitimin çok önemli olduğunu ve oldukça verimli geçtiği ifade etti. BACADER tarafından düzenlenen ve düzenlenecek eğitimlerin ilerleyen dönemde hem doğru bacaların yapılması hem de sektörde haksız rekabetin önlenmesi adına olumlu katkı yapacağını belirten Ali Değirmenci, katkılarından dolayı BACADER’e ve Genel Koordinatör Ümit Erturhan’a teşekkür etti.

Eğitimle ilgili olarak ENERGAZ İç Tesisat ve Müşteri Hizmetleri Koordinatörü Kadir Pekdaş’da yapılan eğitimin önemine vurgu yaparak grup şirketi olarak sahip oldukları diğer bölgelerdeki iç tesisat personelleri için de benzer bir eğitim planladıklarını ifade etti.    

 


Etiketler