Ayvaz Eğitim Seminerlerini Sürdürüyor

05 Aralık 2001 Dergi: Aralık-2001
Ayvaz Endüstriyel Mamüller A.Ş. bölgesel eğitim seminerlerine otomotiv, tekstil ve gıda sektörünün can damarı Bursa’da devam etti.

2 Kasım tarihinde Almira Otel’de gerçekleştirilen seminere Bursa ve civar illerdeki önemli firmaların temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Seminerde Ayvaz’ın ürettiği ve ithal ettiği ürünlerin tanıtımının yanı sıra 200’ü aşkın katılımcıya teknik konularda ayrıntılı bilgi verildi. Bölgedeki sanayiciler bu tür eğitim seminerlerinin son derece faydalı olduğuna dikkat çekerek daha sık tekrarlanmasını temenni ettiler.

Teknolojideki en son gelişmeleri yakından takip eden ve teknolojiyi kaliteyle birleştiren Ayvaz, 9-10 Kasım tarihleri arasında ise TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’nin düzenlediği ‘Türkiye’nin Enerji Politikaları ve Çözüm Önerileri’ konulu seminere katıldı. Seminere Fem Proses adına katılan Ümit Yıldızhan ‘Enerjinin Geri Kazanımı’ konusunda yeni yöntemleri anlattı. Tekstil sektörünün gelişmiş olması sebebiyle enerji verimliliği çok önemli bir konu olduğu Denizli’deki seminere ilgi büyük oldu.

Ayvaz eğitim seminerlerine 2001 yılında da taviz vermeden sürdürdü. Bu yılki seminerlerin ilki Şubat ayında Crown Plaza’da gerçekleştirildi. Ayvaz ürünlerinin tanıtıldığı toplantıda aynı zamanda Türkiye temsilcisi olduğu İtalyan Fantini Cosmi ve Alman Arı Armatüren firmasından temsilcileri de yeni ürünlerini tanıttı. İki gün süren seminere Türkiye’nin dört bir yanından Ayvaz bayileri katıldı.

İkinci seminer ise Temmuz ayında Kayseri’de Grand Eras Oteli’nde yapıldı. Ayvaz ürünlerinin, önemli sanayi kentlerimizden Kayseri ve çevre illerden gelen katılımcılara tanıtılmasını amaçlayan seminer büyük ilgi gördü. Ayvaz eğitim seminerlerinin bir sonraki durağı Karadeniz Ereğlisi oldu. Ereğli Demir Çelik Fabrikası’nda gerçekleştirilen seminerde yerinde uygulama yapıldı.Daha etkin öğrenme olanağı sağlayan yerinde uygulamalı seminer, fabrikada görevli personelleri ziyadesiyle memnun etti.

Etiketler