Header

Ayvaz Eğitim Semineri Düzenledi

05 Ocak 2007 Dergi: Ocak-2007
Ayvaz A.Ş., 7 Aralık 2006 tarihinde proje ve taahhüt firmalarının yetkililerine yönelik eğitim semineri düzenledi. Türkiye genelinde çeşitli illerden davet edilen 100 katılımcı, öncelikle

Hadımköy’deki genel müdürlük binasında karşılandı. Katılımcılar imalat müdürleri ile beraber tüm üretim prosesini gezme imkanı buldular. İki grup halinde fabrika teknik gezisine katılan konuklara, Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Alpagut ve Satış Müdürü Hikmet Temel tarafından, Ayvaz ürünlerinin imalatı sırasındaki teknik veriler ve uygulamalar aktarıldı. Özellikle yeni ürünlerin montaj bilgileri ve teknik özellikleri uygulamalı olarak gösterildi. Teknik fabrika gezisinin ardından düzenlenen eğitim semineri için, Conrad / İstanbul Otel’e gidildi. Seminerin açılış konuşması firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Onno Ayvaz tarafından yapıldı. Açılış konuşmasının ardından Hikmet Temel; kompansatörler, hortumlar, seviye cihazları, kondenstoplar, vanalar, yeni ürünler kapsamında olan dinamik balans vanaları, kaplinler ile ilgili teknik detayları ve kullanım bilgilerini iki bölüm halinde konuklara aktardı.

Seminerin kapanış konuşmasını yapan Hikmet Temel, bu seminerlerin periyodik olarak devam edeceğini belirtti. Seminer düzenlenen akşam yemeğiyle tamamlandı.

Etiketler