AYVAZ'DAN HAFTALIK PROGRAMLI ODA TERMOSTATLARI

05 Mart 2000 Dergi: Mart-2000

Evinde doğalgaz veya LPG ile ısıtma sağlayan  tüketicilere Ayvaz A.Ş.'den hoş bir sürpriz var. İtalya'dan ithal edilen Fantini Cosmi C45 oda termostatı ile dilediğiniz saatler arasında, kombinizin haftalık veya günlük açma kapama programını yapabilirsiniz. Böylece kombiniz sizin istediğiniz saatler arasında çalışır, kapalı olmasını istediğiniz saatlerde de otomatik olarak kapanır. Örneğin; hafta içi sabah saat 8:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında ve hafta sonu evde yoksunuz. Hemen C45 oda termostatınızı buna göre programlayarak sadece evde bulunduğunuz saatler arasında kombinizin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca diğerlerinden farklı olarak gün içerisinde iki defa program yapabilirsiniz. İster doğalgaz ister kömür kalorifer sistemi ile çalışsın evlerdeki ısıtma sorunlarından birisi de tüm odalarda eşit ısı sağlanamamasıdır. C45 oda termostatı sayesinde tüm odalar için sabit ısı ayarı yapılabilir. Bir odadan diğerine geçtiğinizde diğer odalardan daha sıcaktı ya da soğuktu derdiniz olmaz.

İsıya duyarlı açma kapama programı, çift yalıtım, değişebilen kapak ve normlara uygunluk özellikleri ile havalandırma sistemlerinde yaz-kış ayar yapılabilir. Gün içinde altı defa ısı değeri ayarlanabilen C45, İtalyan IMQ standartlarına göre üretilmekte olup, ayrıca Alman Elektronikçiler Birliği VDE sertifikasına da sahip. Üç adet kalem pille çalışan ürünün pil ömrü ise dört yıl.

iki ayrı renk seçeneği ile evinizin istediğiniz köşesine kolayca monte edebileceğiniz C45 oda termostatları, hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem de soğuk kış aylarını keyifli bir ortamda geçirmenizi sağlıyor. Fantini Cosmi firmasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ayvaz Endüstriyel Mamuller Sanayi, firmaya ait diğer ürünleri de yerli piyasaya veriyor. Daha çok tüketicinin talepleri gö-zönünde bulundurularak satışa sunulan C45 oda termostatlarının, kullanım özellikleri nedeniyle bu konudaki ihtiyaca en iyi şekilde cevap vermesi bekliyor.


Etiketler