Ayvaz'dan 2001 Yılının İlk Semineri

05 Mart 2001 Dergi: Mart-2001
Ayvaz Endüstriyel Mamuller Sanayi, 15-16 Şubat 2001 tarihlerinde Ataköy Crowne Plaza?da Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Alman ARI Armaturen ve İtalyan Fantini Cosmi firmalarının katılımıyla, ürünlerini tanıtan bir eğitim semineri düzenledi. Bayiler, kamu ve özel kurumlar, proje firmaları, bölge müdürleri, satış ekibi, sektör katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıya ARI Armaturen Satış Müdürü Ulrich Fock ve Fantini Cosmi Satış Müdürü Attilio Pini ve Ayvaz Ticaret Müdürü Serhan Alpagut konuşmacı olarak katıldılar.

Seminerin ilk gününde ARI Armaturen Satış Müdürü Ulrich Fock konuşmasında; vana çeşitleri, özellikleri, uygulama alanları ve avantajlarına ilişkin bilgi verirken, özellikle pazarda iddialı oldukları FABA Long Life körüklü globe vanaya dikkat çekerek; bu ürünün klasik glob vanalarla arasındaki farkları vurguladı.

Seminerin ikinci gününde ise İtalyan Fantini Cosmi firmasından Satış Müdürü Attilio Pini, ürünlerin tek tek tanıtımını yaparak konu ile ilgili soruları yanıtladı. Geniş bir ürün gamı olan firmanın Türkiye?de piyasada olan ürünlerinden; seviye, basınç ve sıcaklık kontrol elemanları üzerinde duruldu. Son konuşmacı olarak Ayvaz Ticaret Müdürü Serhan Alpagut ARI Armaturen ve Fantini Cosmi firmalarının ürünlerinin temsilciliğini yapmaktan duydukları memnuniyeti belirterek, kaliteli ürün ve doğru hizmet anlayışı ile sektörün taleplerine her zaman cevap vermeye hazır olduklarını söyledi. Düzenlenen gala yemeğinde, çeşitli bölgelerden gelen bayiler ile Ayvaz ekibinin katılımıyla güzel bir gece yaşandı.

Etiketler