Header

Ayvaz Bölge Seminerleri Devam Ediyor

05 Ağustos 2001 Dergi: Ağustos-2001
Ayvaz Endüstriyel Mamuller Sanayi, 27 Temmuz 2001 tarihinde Kayseri Grand Eras Otel’de düzenlediği toplantı ile ‘2001 yılı eğitim ve tanıtım seminerleri’ne devam etti. Toplam 150 kişinin katıldığı seminerde, Ayvaz’ın ürünlerini Ayvaz İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden Makina Mühendisi İhsan Parıltı ile Çorlu Bölgesi’den İsmail Yener tanıtırken, Samson’dan Alper Beyhan ve Fem Proses’den Ümit Yıldızhan firmalarıyla yapılan çalışmalar ve genel faaliyetler hakkında bilgiler verdiler. Ayvaz satış ekibi ve bölge müdürlerinin de yer aldığı seminer sonrasında gerçekleşen yemekte eğlenceli dakikalar yaşandı.

Kamu, özel kurumlar, üniversite ve proje firmalarının da yer aldığı toplantı; Malatya Belediyesi, Erciyes Üniversitesi, İstikbal, Hes Kablo, Hes Kimya Çetinkaya Mensucat, Birlik Mensucat, Orta Anadolu Mensucat, Aytaç gibi sektörde hizmet veren önemli kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti.

Ayvaz’ın yeni ürünü KTV 10 ise bu seminerde ilk olarak tanıtıldı. Ayvaz İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden Makina Mühendisi İhsan Parıltı’nın tanıtımını yaptığı ürün, kondestop test vanasının kullanıcıya birçok avantajı bir arada sunduğunu belirtip şunları söyledi; ‘Tüm kondenstop kullanıcılarının ve üreticilerinin bildiği ve önerdiği en etkili kondenstop kontrol şekli, yerinde ve çalışma esnasında, sistem ve kondenstop devredeyken gözle kontrol şeklidir. Bu prensipten hareketle Ayvaz tarafından piyasaya sürülen yeni ürün KTV 10 en uygun, ucuz, etkin ve doğru sonucu veren kondenstop kontrol ekipmanıdır’ dedi.

Etiketler