Ayvaz A.Ş. dünya fuarlarında

05 Nisan 2002 Dergi: Nisan-2002
Ayvaz A.Ş. hem uluslararası pazarlarda yeni bağlantılar kurmak, dünya teknolojilerindeki değişimleri yerinde izlemek ve değerlendirmek hem de kendi ürünlerini değişik ülkelerde tanıtmak amacıyla yurtdışı fuarlara 2002 yılında da ağırlık veriyor.

Ayvaz A.Ş.’nin bu yıl katıldığı ilk fuar 29.01-01.02 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleştirilen ‘Aquatherm- Su Teknolojileri Fuarı’ oldu.

Hemen ardından, Yunanistan’ın Selanik şehrinde 14-17 Şubat 2002 tarihleri arasında yapılan ‘Infacoma 2002-Uluslararası yapı, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma teknolojileri fuarı’ oldu. Fuar Halexpo Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşti. Dünyanın dört bir yanından gelen yapı firmaların buluştuğu, Türkiye’den de 38 firmanın katıldığı fuarın ziyaretçi sayısı 40 bine ulaştı. Yunanistan inşaat sektörünün son yıllarda büyük altyapı projelerine girmesi ve 2004 Olimpiyatları için projelerin uygulanmaya başlanması sebebiyle fuara ilgi büyüktü.

Ayvaz A.Ş. Avrupa’nın en büyük mekanik tesisat sektörü fuarlarından olan, 33. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na da katıldı. Avrupa, Kuzey Afrika, Uzak Doğu ülkelerinden fuar için gelen profesyonel ziyaretçi kapasitesi katılımcı firmalara da cazip pazarlara ulaşma fırsatı tanıyan bu fuarda Ayvaz A.Ş.’de hem kendi üretimi hem de temsilciliğini yaptığı firmaların ürünlerini sergileyerek, yeni pazar bağlantıları kurma fırsatı buldu. Ayvaz A.Ş. yıllık fuar programı gereği

Bağdat, Nürnberg, Belgrad, Moskova, Verona, Freiburg, Bakü ve Hamburg kentlerinde düzenlenecek mekanik tesisat konusunda uzmanlaşmış fuarlar ve genel ticaret fuarlarına katılacak.

Etiketler