Ayvaz’dan Yeni Bir Ürün; DKK 10 Çift Boğumlu Kauçuk Kompansatör

05 Ağustos 2001 Dergi: Ağustos-2001
Üretici firma olarak kuruluşundan bugüne kadar en son teknolojik yeniliklerle endüstriye hizmet veren Ayvaz A.Ş. pazarda mevcut olmayanı sunmayı amaç edinmiştir. Bu amaçla piyasaya sürülen Çift Boğumlu Kauçuk Kompansatör - DKK10, yine fark yaratacak.

Boru sistemlerinde sıcaklık ve basınca bağlı olarak oluşan genleşme, büzülme ve titreşimleri emerek sistemin daha verimli ve uzun süre çalışmasını sağlayan kompansatörler, her türlü endüstriyel işletmede kullanılmaktadır. DKK 10 çok geniş uygulama alanlarında; pompalar, körükler, vantilatörler, soğutucular, kuvvet santralleri, demir çelik endüstrisi, tersane ve gemi endüstrisi, kağıt endüstrisi, su-atık su-kirlilik kontrol sistemleri, kimyasal-petro kimyasal ve endüstriyel boru sistemlerinde kullanılabilir.

İki boğumlu kauçuk körükten oluşan DKK 10, kullanıcıya birçok avantajlar sağlamaktadır; mükemmel basınç dayanımı ile titreşimi ve hareketi izole eder, çok yumuşak iskelet yapısı ile sistem gürültüsünü de absorbe eder, sistemdeki stresi ve eksenel dengesizliği azaltır.

Etiketler