Ayvaz 2000 Yılı Bayi Toplantısı Bodrum'da Yapıldı

05 Aralık 2000 Dergi: Aralık-2000
AYVAZ Endüstriyel Mamuller Sanayi, her yıl düzenlemekte olduğu Yetkili Satıcılar, Toplantısı?nı bu yıl 12-15 Ekim 2000 tarihinde gerçekleştirdi. Toplam 50 bayinin katıldığı toplantı WOW Hotel Bodrum Resort Otel?de yapıldı.

Yeni ve eski tüm bayilerin yer aldığı toplantıda, yeni ürünler, çalışma koşulları ve bayilik sistemi konuları değerlendirilirken bayilerin önerileri de tartışıldı.

Daha çok üretici, bayi ve tüketici satış sistemi üzerinde yoğunlaşan tartışmalar, bu sistem dışında hareket eden üretici firmaların da içinde bulunduğu koşullar ele alınarak pek çok açıdan değerlendirildi.

Toplantı süresince yapmış olduğu konuşmalarda Ayvaz?ın bu sisteme olan güveni ve desteğini defalarca vurgulayan Ayvaz A.Ş. Ticaret Müdürü Serhan Alpagut, Bu sitemi by-pass etmeyen yegane birkaç firmadan biri olmamızın meyvelerini bu dönemde toplamaya başladık, aksine hareket ederek paniğe kapılan firmaların durumunu üzülerek takip ediyoruz. Biz Ayvaz olarak sonuna kadar bayilerimizle beraberiz? dedi. Ayrıca 2000-2001 kampanya yılında yönetim kurulu kararı ile iki bayiyi sisteme aykırı davranışlarından ötürü bayilikten çıkardıklarını belirten Alpagut, önümüzdeki yılın 2000?den biraz daha iyi olacağını ancak 2002?nin çok daha iyi bir yıl olacağından kuşkuları olmadığını da sözlerine ilave etti.

Yıl boyunca yoğun bir tempoda çalışan Ayvaz bayileri, toplantıda senelik iş değerlendirmeleri yaparken bir yandan da dinlenme ve eğlenme fırsatı da buldular.


Etiketler