AXPIR MERKEZİ VAKUMLA TEMİZLİK SİSTEMİ

05 Haziran 2000 Dergi: Haziran-2000

Amerika ve Kanada başta olmak üzere hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde ve dünyanın pek çok yerinde uzun süredir kullanılmakta olan Merkezi Vakumla Temizlik Sistemi Türkiye?de ise oldukça yeni bir konudur.

Axpir Merkezi Vakumla Temizlik Sistemi konutlarda, işyerlerinde, fabrikalarda, otellerde, bankalarda, hastanelerde çarşı, dini yapı ve kütüphanelerde kısaca tüm binalarda kullanılabilen bir temizlik sistemidir.

Yöntem basit ama etkilidir. Sistem, kaba inşaat sırasında binaya döşenen PVC boru tesisatı, vakum prizleri ve ana vakum ünitesinden oluşmaktadır. Temizlik hortumu vakum prizlerine takılır ve temizliğe başlanır. Emilen tozlar, kirler duvara yerleştirilmiş olan ana vakum ünitesinde toplanır. Sessiz, hijyenik, konforlu, pratik ve ekonomiktir.

Sessizdir çünkü temizlik yapılırken peşinizde dolaşan bir makine yoktur. Temizlik esnasında çalışabilir, telefonla konuşabilir, kapının zilini duyabilirsiniz. Uyuyan çocuğunuz ya da müşterileriniz rahatsız olmaz.

Hijyeniktir çünkü emilen tozları temizlik yapılan ortamdan uzaklaştırır. Taşınabilir süpürgelerle yapılan temizlik sonrasında havada uçuşan tozları Merkezi Vakumla Temizlik Sistemi?nde göremezsiniz.

Konforludur çünkü peşinizden gelen bir makine yoktur. Sadece hortumu prize takmanız yeterlidir.

Pratiktir hortumu bir çocuğun taşıyabileceği kadar hafif ve fazla yer kaplamaz.

Ekonomiktir güçlü emiş gücüyle zamandan ve elektrikten tasarruf sağlar.

Axpir Merkezi Vakum Sistemi

Bu gruptaki ürünlerimiz apartman daireleri bahçeli evler dükkanlar vb yerlerde tek kullanıcılı mekanlar için uygundur.

Axpirtech Merkezi Vakum Sistemi

Aynı anda birden fazla kişinin temizlik yapabilmesi için geliştirilmiş profesyonel makinelerdir. Bina otomasyonuna bağlanabilme, ana boruları kendi temizleyebilme otomatik boşaltım sistemi (Axpirtech Wet) vb pek çok özelliğe sahip makinelerdir.

1978 yılından beri binalardaki yaşam ortamının kalitesinin çalışanların sağlığına ve verimine doğrudan bir etkisi olduğu, kötü ortamların insanlarda duygusal reaksiyonlara, baş ağrısı, yorgunluk, baş dönmesi, hazımsızlık vb. şikayetlere yol açtığı bilinmektedir. Aynı zamanda düşük kaliteli ortamlar verimin de düşmesine neden olmakta ve üretimi engelleyerek şirketlerin maddi kaybına yol açmaktadırlar. n


Etiketler