Header Reklam

ASHRAE Başkanı David Underwood, RAL CRC 2015 İstanbul’a Katılacak

03 Ağustos 2015
ASHRAE Başkanı David Underwood, RAL CRC 2015 İstanbul’a Katılacak

ASHRAE’nin en önemli etkinlikleri arasında yer alan ve 02-04 Ekim 2015 tarihlerinde ASHRAE Turkish Chapter öncülüğünde düzenlenecek olan RAL CRC 2015 İstanbul’a ASHRAE Başkanı David Underwood katılacak.

ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Derneği) ’nin “Seçkin Konuşmacılar” listesinde yer alan Underwood’un başkanlık dönemi teması olan “Making Connections” başlıklı bir sunum yapacağını açıklayan Prof. Dr. Özerdem, Underwood’un “Yeşil Bina Tasarımı ve Entegre Tasarım Yaklaşımı 189.1-2011 Standartlarının Tanıtılması” konusunda da bir konferans vereceğini ifade etti. Underwood’un sunumuna 189.1-2011 standardının tasarım bölümleri ve yapısına ilişkin genel bakış ile başlayacağını söyleyen Prof. Dr. Özerdem, standardın minimum gerekliliklerini karşılamak veya aşmak için bütünleşik tasarım yaklaşımının gerekliliğini vurgulayacağını belirtti.

ASHRAE Turkish Chapter öncülüğünde bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleşecek olan RAL CRC konferansı “Kentsel Dönüşüm ve Enerji Verimliliği” ana teması ile 02-04 Ekim 2015 tarihlerinde Steigenberger İstanbul Maslak Otel’de gerçekleşecek.  Konferansta dünyanın dört bir yanından “Kentsel Dönüşüm ve Enerji Verimliliği”  alanında uzman isimler biraraya gelecek.Slider Altına