Header Reklam

Arkat Klima, Expodental 2001 Fuarı’na Katıldı

05 Temmuz 2001 Dergi: Temmuz-2001
Teba-Daikin Yetkili Bayisi Arkat Klima, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 21-23 Haziran 2001 tarihleri arasında düzenlenen 8.Uluslararası Dişhekimliği Kongresi bünyesindeki Expodental 2001 Fuarı’na katıldı.

Dişhekimliği ürünleri ve ekipmanlarının tanıtıldığı fuarda, havada bulunan tozlar, tüyler, hayvan tüyleri, kepekler, sigara dumanı, sigara kokusu, çöp kokuları, bakteri ve virüsler, egsoz gazları gibi her türlü kokuyu ve hava kirliliğini yok eden fotokatalitik teknolojiye sahip, Türkiye’de TEBA güvencesiyle satılan Daikin hava temizleme cihazları, Daikin ve Cool Air Split klimaları’nın tanıtımı yapıldı, ziyaretçilere broşürler dağıtıldı. 8.Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’ne katılan 2000'den fazla dişhekiminin gezdiği fuarda klima ve hava temizleme cihazları oldukça ilgi gördü.

Başağrısı, astım, alerji, aşırı yorgunluk, göz yanması, öksürük gibi rahatsızlıklara yol açan bakteri, virüs, tüy, ve polenleri ortadan kaldıran Daikin fotokatalitik hava temizleme cihazları, kullanım alanı olarak özellikle, bebekli evler, ana okulları, kreşler ve doktor muayenehaneleri gibi yaşam alanlarında bulaşıcı hastalıkların yayılma riskine büyük ölçüde engel oluyor.

Etiketler