Header

Ariston Thermo Group, Edirneli Bayiler ile Bir Araya Geldi

05 Haziran 2011 Dergi: Haziran-2011

Isıtma sektörü firmalarından Ariston Thermo Group, Türkiye genelinde yaptığı bayi bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Son olarak Edirne?de gerçekleşen toplantıda ?2010 genel sektör değerlendirmesi, enerji verimliliği yüksek ürünler, yenilenebilir enerji, Edirne?de geçen yıla oranla kombi, sektördeki gelişmeler ve kaskad uygulamalarındaki artış? konuları ele alınırken, sektördeki gelişmeler hakkında da detaylı bilgi verildi. 26 Mayıs 2011 tarihinde Edirne Lalezar Restoran?da gerçekleşen toplantıda ayrıca 2011 satış hedefleri, pazarlama stratejisi, yeni ürünler ve Ariston Thermo Group?un taahhütçü bayilerine özel ?My Team Kurulumcular Kulübü? hakkında da detaylı bilgiler verildi.

Ariston Thermo Group 2011 yılında Türkiye genelinde yeni doğalgaz gelen illere öncelik verilerek toplam 22 ilde bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.  Bugüne kadar toplantı yapılan 14 il şöyle; Denizli, Gaziantep, Urfa, İstanbul, Diyarbakır, Kayseri, İzmir, Ankara, Eskişehir, Sivas, Tokat, Niğde, Adana ve Edirne .

Yenilenebilir enerji kaynaklarının gelişmesi ve tercih edilebilmesi için ar-ge çalışmaları yapan Ariston Thermo Group, önümüzdeki 5 yıl içinde ürettikleri tüm ürünlerin yüzde 80?inin, yenilenebilir enerji ürünleri ve enerji verimliliği yüksek ürünlerden oluşacağını belirtti.


Etiketler