Arasta Bayi Toplantısı Düzenledi

05 Ocak 2004 Dergi: Ocak-2004
Arasta Gea, eşanjör bayi toplantısı 05-07 Aralık 2003 tarihleri arasında Polonezköy Adampol ve Alinda tesislerinde yapıldı.

Toplantıya Arasta firması Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kandemirli, şirket yöneticileri ve Arasta bayilerinin yetkilileri  katıldı.  Toplantının açılış konuşması Arasta Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kandemirli tarafından yapıldı. Levent Kandemirli; şirketin yapılanması, satış faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi. Kandemirli ayrıca,  2003 yılını değerlendirdi ve 2004 yılı hedeflerini katılımcılarla paylaştı. Toplantıda, Genel Koordinatör Doğu Üstün, bayiler  tarafından cevaplanan  anketleri ve bu anketlerin sonuçlarını değerlendirdi. Distribütörler sorumlusu Cenk Güven ise; distribütör organizasyonlarını ve koordinasyonuyla ilgili bilgiler verdi. Toplantıda ayrıca, şirket yöneticileri kendi bağlı oldukları birimlerle ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştı. Toplantı sonunda bayilerle, açık tartışma toplantısına geçildi.

Cuma ve Cumartesi gecesi yapılan yemek ve eğlencelerde, gecenin yıldızları, 5M-Bursa firmasından Erkan Kurtpınar, Arasta firmasından Yılmaz Ayanoğlu seçildiler.  


Etiketler