Aquatech-99 İstanbul Fuarına A.B.D. Harmsco Filtre Şirketi'de katıldı

05 Nisan 1999 Dergi: Nisan-1999

17-21 Mart tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen AOUATECH Su Teknolojisi Fuarı'na, su filtreleri konusunda çok ünlü Harmsco Filtre Şirketi'de katıldı. Harmsco, başta memba suyu şişeleme ve gıda sanayi olmak üzere, birçok sanayi de kullanılan yüksek kaliteli ve hassas su filtreleri imal etmektedir. Harmsco'nun, Türkiye distribütüröü su konusunda uzman Burkut Su Tekniği Ltd. Şti'dir.

Arde Klima Ltd. Şti. Chistopia Energy Systems İşbirliği

Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima cihazları üreten Ciat firmasının 10 yıldır Türkiye temsilciliğini yapan Arde Klima Ltd., ürün prog

ramını tamamlayıcı bir unsur olan soğutma enerjisini depolama sistemin için Cristopia firması ile an        Fransa'nın Vence kentinde kurulu Cristopia; 1982 yılından beri ileri teknoloji içeren robot sistemi ve yüksek nitelikli personel kullanımı ile üretimde daima kaliteyi artırma çabasında olmuştur.Cristopia ürün kalitesini geliştirme ve çeşitlendirme konusunda, bağımsız laboratuvarlar ve üniversiteler ile işbirliği içindedir.

Dünya üzerinde 20'den fazla ülkede temsilcilikleri, 400den fazla referansı olan Cristopia'nın kurduğu enerji depolama sistemleri; günlük 2 milyon kWh enerji depolaması ile 130 MW enerji ekonomisi sağlamaktadır. Arde Klima Ltd'nin Cristopia ekibi, endüstriyel soğutma ve HVAC sistemlerinde soğutma enerjisi depolama dizaynı, alternatif uygulamalar ve fizibilite çalışmaları için; projeci, üretici, uygulayıcı firmalar ile bu sistemleri kullanıcı tesislerin yanında ve hizmetinde olacaktır.


Etiketler