ANTALYA SODEX 2003 Fuarı’nın hazırlıkları başladı

05 Eylül 2002 Dergi: Eylül-2002
VDKF tarafından düzenlenen  IKK 2002 Fuarı’nda Antalya SODEX 2003 fuarının tanıtımı da yapılacak.
Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan  Antalya SODEX 2003 Fuarı için tanıtım çalışmaları başladı.

10-13 Nisan 2003 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek olan fuarın başarısı için şimdiden çalışmalara başlayan organizatör firma Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. Uluslararası tanıtım için Nürnberg’te düzenlenen sektörümüzün önemli fuarlarından IKK 2002’de kendi standı ile yer alıyor.

16-18 Ekim tarihlerinde soğutma sektörünün dünya çapındaki temsilcilerinin katılacağı IKK 2002 Nürnberg Fuarında 1. hol 137 numaralı stantda hem Antalya SODEX 2003, hem de ISK-SODEX 2004 fuarlarının tanıtımı ve uluslararası pazarlaması yapılacak.

Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Murat Demirtaş bu konuyla ilgili dergimize şu açıklamalarda bulundu. ‘Bildiğiniz gibi, gelecek yıl başta Antalya çevresindeki iller olmak üzere bölgede yatırımı tamamlanacak olan doğalgaz hatları ısıtma sektörü için önemli fırsatlar yaratıyor. Dolayısı ile Antalya SODEX 2003 fuarı bu kez tam anlamıyla katılımcı firmalar ve ziyaretçiler açısından yepyeni olanaklar sunacak.

Doğu Akdeniz’de yer alan önemli ticaret merkezlerinden olan liman kenti Antalyanın, serbest ticaret bölgesi, bölgedeki kamu ve özel turizm yatırımları, komşu ülkelerle olan ticari ilişkileri, coğrafi ve lojistik olanakları  Antalya SODEX 2003 fuarının cazibesini artıran unsurlar olarak öne çıkıyor. Biz de Gelecek yıl Antalya’da düzenleyeceğimiz fuarımızın başarılı geçmesi için şimdiden çalışmaya başladık. İlk olarak Almanya’da önemli mesleki derneklerden olan VDKF’nin desteğini aldık.

VDKF Antalya fuarımızı desteklediği ve fuarımıza 100’ün üzerinde temsilcisi ile katılacağını belirttiği gibi aynı şekilde Almanya’da düzenledikleri önemli fuarlardan olan IKK 2003 Fuarında da yer almamızın teşvikçisi oldu. Biz de IKK fuarındaki standımızla Antalya SODEX fuarımızın, 2004 yılında yapacağımız ISK-SODEX fuarımızın uluslarası tanıtımına şimdiden başlıyoruz.

Amacımız Türkiye ISK sektörüne fuarcılıkta en iyi hizmeti kesintisiz sunmaktır. IKK’ya katılan veya ziyaret edecek sektör firmalarımızı fuardaki standımıza bekliyoruz.’

Etiketler