Alüminyum Kaplı ODE K-Flex İle Yalıtım Daha Kazançlı

05 Ağustos 2001 Dergi: Ağustos-2001
ODE üretimini yaptığı ODE K-Flex’in ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk kauçuk köpüğü üretimini gerçekleştirerek bir ilke imza atan ODE şimdi de Türkiye’de ilk olarak alüminyum kaplı kauçuk köpüğü üretimine başladı.

Klima kanallarının ideal ısı yalıtım malzemesi kauçuk köpüğünün dış ortamdan geçen havalandırma kanallarının yalıtımında da kullanılabilmesi için geliştirilen alüminyum kaplı ODE K-Flex kullanıcılara pek çok kazanç sağlıyor.

Üzerindeki alüminyum kaplama sayesinde dış etkenlerden etkilenmeyen ve UV dayanımına sahip olan ODE K-Flex artı bir kaplama gerektirmiyor. Kendinden yapışkanlı olarak da üretilebilen alüminyum kaplı ODE K-Flex bu özelliği ile de ODE’nin standart üretimleri arasında yeralan ODE K-Flex KY (Kendinden yapışkanlı levha)’nin uygulama esnasında zaman ve işçilik maliyetinden tasarruf imkanını sunuyor. Zamandan ve işçilikten tasarruf sağlamasının yanı sıra uygulanmasında yapıştırıcı ve askı pimi gibi yardımcı malzemelere gereksinim duyulmayışı ile alüminyum kaplı ODE K-Flex klima kanalları için kazançlı bir yalıtım sistemi.

Etiketler