ALUMAT Yalıtım Kaplama Sistemi Tanıtım ve Eğitim Videosu Artık Youtube'da

05 Mart 2012 Dergi: Mart-2012

Saven, uzun yıllardır mühendislik alanında ve sahada edindiği tecrübeleri, hazırladığı tanıtıcı ve eğitici video ile izleyenlere aktarıyor. Detaylı uygulama ve ürün bilgisi içeren bu video Youtube'a "ALUMAT Video" yazarak izlenebiliyor ve ALUMAT Yalıtım Kaplama Sistemi'nin daha yakından tanınmasına olanak sağlıyor. Videoya http://www.youtube.com/watch?v=n0yymNTSvj8 linkinden ulaşılabiliyor.

Videoda da belirtildiği üzere; ALUMAT, şık metalik görünümünün yanı sıra kolay ve hızlı montajı sayesinde klasik yalıtım kaplama yöntemlerine göre sunduğu avantajlarla da dikkat çekiyor. Boru ve yalıtım çaplarına göre belirlenmiş hazır dirsek, tee, kep ve vana kutuları ile ALUMAT, minimum iş gücü ile ekonomik ve estetik çözümler oluşturma imkânı sunar. ALUMAT, su buharını geçirmez, tesisatınızı yoğuşmadan ve bunun olumsuz etkilerinden korur, enerji kaybını önler. Kendi kendini söndürme özelliği olan ALUMAT'ın, DIN 4102 standardına göre alev yayılma sınıfı "Class B1"dir.

ALUMAT Tanıtım Videosu, montajda dikkat edilmesi gereken hususları kademe kademe açıklayarak, bu konuda bilgi sahibi olmayan, daha önce uygulama yapmamış kişilerin de sistemi öğrenerek montaj yapabilir hale gelmesini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Etiketler