Alternatif Klima Teknolojileri, Ağaoğlu My World, Diamond Projesinde...

05 Ağustos 2006 Dergi: Ağustos-2006
Alternatif Klima Teknolojileri; Hitachi Mini VRF Sistem ve Multizone Split Sistemleri ile  Ağaoğlu My World, Diamond Projesi’nde yer aldı.  

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi iştiraki Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. öncülüğünde, Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen ‘My World’  projesi ‘Dünyada Yaşam Bulundu’ sloganıyla  Moontown, Diamond, Suncity ve Highpark konutlarını hayata geçirdi.

My World’ün elması Diamond  projesi  özel olarak tasarlanan 3 binadan ve ultra lüks 5+1 daireler ve çatı dairelerden oluşuyor. Bu  projede Mini VRF Sistem ve  Multizone Split Sistem  Hitachi Klima Sistemleri uygulandı. Konuyla ilgili bilgiler veren  Alternatif Klima Teknolojileri Genel Müdürü Tarık Aktüccar şunları söyledi: "Mini VRF Sistem; VRF sistem mantığı ile aynı olup, villa tipi binalarda, lüks konutlarda alternatif tercih oldu. Dış ünitelerinin split dış ünitesine benzerliği, yüksek verime sahip olması, çevre dostu R410A akışkan kullanılması ve ünitelerin kompakt olması bu tarz projelerde sisteme ayrıcalık kazandırmaktır. Yine aynı şekilde R410A soğutucu akışkanlı, yüksek verimli ve PAM kontrollü DC Inverter Sistem olan, enerji tasarrufu sağlayan Multizone sistemlerde bu projelere ekonomik çözüm üretmektedir. Sistemler; tüm odalarda, mutfakta, salonda ve kış bahçesinde kullanılacaktır.’ 

Etiketler