Alfa Laval Soğutma Uygulamaları Semineri Verdi

05 Kasım 2009 Dergi: Kasım-2009

Alfa Laval Soğutma Uygulamaları Semineri, geçtiğimiz ay Alfa Laval İç Anadolu Bölge Distiribütörü olan Gemak Gıda End. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin organizasyonu ile, İvedik Merkez Ofisi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Alfa Laval Türkiye Segmentler Satış Müdürü İsmail Uzman, Soğutma Satış Mühendisi Güngör Türköz?ün katılımı ile gerçekleşen seminerde Alfa Laval İtalya'dan Ticari Soğutma İş Geliştirme Müdürü Roberto Bezzon sunum yaptı. 

Soğutma ve uygulamaları konularında çok önemli bir merkez olan Ankara?nın, soğutma sektöründe faaliyet gösteren lider firmalarının yetkilileri ve bu firmalarda Ar-Ge, üretim ve satınalma gibi önemli görevlerde rol alan mühendislerinin katıldığı seminerde, Alfa Laval?in Dünya ve Türkiye organizasyonu hakkında genel bilgiler verildi, bunun yanı sıra özellikle soğutma ve uygulamaları konusunda Alfa Laval`ın global ve Türkiye hedefleri katılımcılara aktarıldı.

Seminerin temel konusu olan ticari oda soğutucuları konusunda  katılımcılara, tasarım ve kullanımda fark yaratan özellikler ve ürünlerin sunduğu avantajlar anlatıldı, üretimden son kullanıcıya kadar bu farklılıkların sağladığı avantajlara değinildi. Global soğutma marketinde gittikçe önem kazanan ürün sertfikasyonunun (Eurovent Certify All) ve hesaplama yöntemlerinin özellikle montajcı ve son kullanıcıya sağladığı avantajlar örnekler ile ifade edildi.


Etiketler