Aldağ-Ruud İşbirliği

05 Ekim 2000 Dergi: Ekim-2000
Isıtma soğutma klima sektörünün öncü firması Aldağ A.Ş. Amerika ve Dünyada air condition sistemleri konusunda uzman olan ve yüksek üretim teknolojisine sahip RUUD Air Conditioning Division ile işbirliği yapmak üzere anlaştı.

RUUD ürünleri 100 yılı aşkın bir süredir Amerika Birleşik Devletleri?nde üretilip tüm dünyada satılmaktadır. Bu anlaşma ile Aldağ, Ruud ürünlerinin Türkiye pazarlama, satış ve servis hizmetlerini üstlendi. Çeşitli kapasite ve büyüklüklerde yılda yaklaşık 3.000.000 adet cihaz üreten RUUD, Türkiye pazarı için çok iddialı olduklarını belirtmekte; güvenilir marka olma avantajlarının, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye?de de kullanıcılar tarafından iyi değerlendirileceğini bildirmektedir.

Tüm uluslararası kalite belgelerine sahip olan RUUD konutlar, işyerleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar v.b. gibi yerler için 1 tondan 20 ton (12.000 btu/h-240.000 btu/h)?a kadar seri üretim, 20 ton (240.000 btu/h) ve üzeri kapasiteler için siparişe göre üretim yapmaktadır. İleri teknoloji kullanımının getirdiği avantajla kalite fiyata da yansıtıldı ve RUUD Air Condition cihazları Türkiye pazarına girdi.

Etiketler