Aldağ, Personeli için Mesleki Geliştirme Eğitimi Düzenledi

05 Ağustos 2010 Dergi: Ağustos-2010

İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırma Derneği (İSEDA) ve Kartal Yakacık Teknik Endüstri Meslek Lisesi ile 22-29 Mayıs 2010 tarihleri arasında ortaklaşa gerçekleştirilen Mesleki Geliştirme ve Uyum Kursu kapsamında; Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Montajı Kursu, Metal Doğramacılığı Kursu ve Kaynakçılık Kursu düzenlendi.

Kurslara katılan ve kursları başarıyla tamamlayan Aldağ personeli, sertifikalarını Aldağ A.Ş.?nin Kartal Fabrikasında düzenlenen tören ile aldı. Törene İSEDA Başkanı Turhan Karakaya, Aldağ AS.Ş. Genel Müdürü A. Tevfik Akannaç, Aldağ A.Ş. Teknik Koordinatörü Cengiz M. Hepergil, Kartal Yakacık Teknik Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Necati Yaşar, Tesisat Teknik ve İklimlendirme Alan Şefi Gökmen Uzun, Metal Teknolojileri Alan Şefi Hayati Ilgaz ve Aldağ personeli katıldı.

Aldağ A.Ş. Teknik Koordinatörü Cengiz M. Hepergil, törende yaptığı konuşmada; ?Aldağ olarak kalite politikamız, kaliteli üretim için mevcut iş gücümüzü yeni dönemin gerektirdiği şekilde mesleki beceri, eğitim ve bilgiyle donatmak, sektörde faaliyet gösteren dünya markaları ile rekabet edebilmek, değişen teknolojilere ayak uydurabilmek, esas amaç ise sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır? dedi.

İşletmelerin başarısının çalışanların başarısıyla, çalışanların başarısının da eğitim ve beceri ile doğru orantılı olduğuna inandıklarını söyleyen Hepergil, bu nedenle 2010 yılını eğitim faaliyetlerine ayırdıklarını ve bu konuda önemli çalışmalar başlattıklarını belirtti. Hepergil; ?Hedefimiz, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının sağlanması, yasal zorunlulukların yerine getirilmesi, kalite politikamız kapsamında çalışan personelimizin bilinçlendirilmesi, yüksek kalitede imalat ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda firmamız geçmiş yıllardan başlayarak ürünleri ve imalat prosedürleri ile ilgili araştırma, geliştirme ve belgelendirme çalışmalarını mütemadiyen yürütmektedir? dedi.


Etiketler