Alarko Sıvı Yakıtlı Kat Kaloriferi Yeniden Tasarlandı

05 Eylül 2000 Dergi: Eylül-2000
İTÜ İle İşbirliği İçerisinde İleri Teknolojiyle Donatılan Alarko Sıvı Yakıtlı Kat Kaloriferi, Beyaz Eşya Görünümlü Yeni Seri İle Konforu, Güveni ve Ekonomiyi Birarada Sunuyor...

Yıllardır tüm Türkiye?de yüz binlerce konutu ve iş yerini ısıtan Alarko Sıvı Yakıtlı Kat Kaloriferi İstanbul Teknik Üniversitesi ile işbirliği içinde, ileri teknolojiyle donatılan Alarko Carrier Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarı?nda yeniden tasarlandı.

Alarko yeni seri kat kaloriferleri 500 metrekareye kadar, tek ya da çok katlı konutlar ve iş yerleri için 12 değişik modelde bilgisayar kontrollü tezgahlarda, en kaliteli malzeme ve aksesuarlarla dış pazar koşullarına da uygun nitelikte 3 yıl garantili olarak üretildi.

Bilgisayar çağının ürünü bir mikroişlemci olan Eko Computer ile donatılan Alarko Sıvı Yakıtlı Kat Kaloriferi haftanın yedi günü için ayrı ayrı programlanabiliyor. Böylelikle hem kullanıcının müdahalesine gerek kalmadan kat kaloriferi programlanan saat içinde çalışıp durabiliyor, hem de yakıttan yüzde 15-25 oranında tasarruf sağlanarak en verimli ve ekonomik çalışma sağlanıyor. Ayrıca sisteme eklenen bir ?Telefonla Kumanda Modemi? ile kat kaloriferi telefonla herhangi bir yerden çalıştırılıp durdurulabiliyor.

Alarko Carrier?ın ISO 9001 kalite belgeli fabrikasında yüksek standartlarda üretilen kat kaloriferi mükemmel yanma teknolojisi ile ekonomi ve yüksek verimin yanı sıra Türk hava koruma kalitesi değerlerinin ötesinde Avrupa standartlarının belirlediği sınırların da altında kalan değerleriyle insan ve çevre dostu.

Etiketler