Header Reklam

Alarko Sanayi ve Ticaret A.S. Moskova Şubesi Faaliyetlerine Başladı

05 Kasım 1996 Dergi: Kasım-1996

Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş. Moskova şubesi faa yetlerine başladı. Hem Rusya'da çeşitli şantiyelerde faaliyet gösteren Türk müteahhitlerinin isteklerine anında cevap verebilmek hem de diğer müteahhitlere malzeme satışı olanaklarını değerlendirmek amacı güden Alarko Moskova Şubesi, tüm Alarko ürünlerinin de Rusya'da pazarlama ve satışını yapmayı hedefliyor.

Alarko Moskova Şubesi ile birlikte faaliyetlerine başlayan servis teşkilatı da komple sistem ve ürünlerin uygulama aşamaları ve sonraki aşamalarda doğrudan müdahale ederek sorunların çözümünde hizmet vermektedir. Moskova şubesi servis teşkilatın görevlerine başlayan Alarko personeli, Türkiye'de konuları ile ilgili birimlerde özel eğitimler almışlardır. Eğitimlerini başarı ile tamamlayan personel Alarko Moskova şubesi servis organizasyonu içerisinde, Alarko tarafından satışı yapılmakta olan ürünlerle ilgili her türlü servis hizmetlerini vermektedir.

Moskova'da faaliyete başlayan Alarko şubesi, Rusya içerisindeki faaliyette bulunan taahhüt firmalarına malzeme satışı, proje aşamasında destek ve servis hizmeti vermenin yanı sıra diğer Türk Cumhuriyetleri'nde de kendi iş alanları içindeki konularda benzer hizmetler verecektir.


Etiketler