Alarko'dan haberler

05 Kasım 1993 Dergi: Kasım-1993

ALDOGAZ'DA EĞİTİM ÇALIŞMALARI
Alarko Aldogaz Doğalgazlı Cihazları Eğitim Merkezi'nde 4. grup yetkili servis teknik elemanlarının temel eğitimi Eylül ayı başında tamamlandı. Ayrıca yetkili servisler için "Baca Gazı Analizi ve Kullanılan Cihazları" konusunda bilgilendirme uygulama semineri gerçekleştirildi. Bu eğitimden sonra İstanbul'da 14, Bursa'da 3 teknik servis çalışmalarına başladı. Aldogaz cihazlarının müşteriye sunulması konusunda bayii satış elemanlarının bilgilendirilmesi kapsamında İstanbul ve Bursa'da yeni kurulan 5 bayinin elemanları için de seminer düzenlendi. Aldogaz cihazlarının teknik tanıtımının yapıldığı ve satış teknikleri üzerine

GAZİANTEP GRAND OTEL'İN KLİMA MALZEMELERİ ALARKO'DAN
Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük Türkiye'nin 6. büyük kenti olan Gaziantep'de inşa edilen Grand Otel, klima malzemelerinin temini için Alarko'yu tercih etti. Dört yıldızlı Grand Otel, Gaziantep'de kullanılacak su soğutma grupları, su soğutma kuleleri, klima santralleri, fancoil cihazları, pompalar ve otomatik kontrol elemanları, sıcak su kazanlarından oluşan komple ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima malzemelerini Alarko temin edecek.

DOĞAZGAZ PAZARI VE ENDÜSTRİSİNDEKİ GELİŞMELER SEMPOZYUMU
BOTAŞ'ın düzenlemiş olduğu 2000-2010 yılları arasında "Doğalgaz Pazarı ve Endüstrisindeki Gelişmeler" konulu Uluslararası Sempozyum, 4-8 Ekim tarihleri arasında İstanbul Hilton Oteli'nde gerçekleşti. Alarko, Demirdöküm, ECA, İtal Gas, British Gas, Atilla Doğan ve Safregaz da sempozyuma standlarıyla katıldılar.

ALARKO İSTANBUL BÖLGESİ YETKİLİ SATICILAR TOPLANTISI
Alarko İstanbul bölgesi yetkili satıcılar toplantısı 5-8 Kasım tarihlerinde Kıbrıs Calebrity Otel'de yapıldı. 160 kişinin katıldığı toplantı 3 gün sürdü. Açılış konuşmasını Alarko Şirketler Topluluğu Sınai Satışlar Grup Koordinatörü Önder Şahin'in yaptığı toplantıda, Alarko Şirketler Topluluğu Sınai Satışlar Grup Koordinatör Yardımcısı Mahmut Erdem ise topluluğun tanıtımını yaptı. Yetkili satıcılar toplantısı multivizyon gösterisi ve Ahmet Tanyel tarafından verilen "Pazarlama Teknikleri Konferansı" ile devam etti. Daha sonra Alsac, Alpom ve Alarko San. Tic. A.Ş. Mamul Satış Grubunca mamullerin tanıtımı yapıldı. Satış Müdürü Zeki Özen ise, 1994 yılı Pazarlama Stratejilerini anlattı.


Etiketler