Alarko Carrier Yetkili Servisleri Antalya’da Buluştu

05 Mayıs 2009 Dergi: Mayıs-2009
Alarko Carrier, “Yetkili Servisler Toplantısı”nı  02–05 Nisan tarihleri arasında Antalya Kervansaray Lara Otel’de gerçekleştirdi. Toplantıda “Alarko Carrier Geleneksel Yıllık Toplantısı”nın yanı sıra verim artırmaya yönelik ekip çalışmalarına yer verildi. 
Geleneksel yıllık değerlendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, şirketin genel politikaları, 2009 yılı hedefleri ve yetkili servislerin önemi konusunda bilgiler verdi. Toplantıda ayrıca Genel Müdür Yardımcısı İsmet Gencer “Türkiye’de Enerji Yönetimi”, Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Kemal Bıçakçı “SSH Politikaları”, Pazarlama ve Satış Destek Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş ise “Yeni Ürün, Gelişmeler ve E-Eğitim” konularında bilgiler aktardı. Yetkili servislerle uzmanlık alanlarına göre değerlendirmelerin yapıldığı etkinlikte, servislerin hizmet kalitesini artırmaya yönelik görüşleri alındı. Kısa, orta ve uzun vadede yapılması gerekenler tartışıldı. Toplam 260 yetkili servisin katıldığı toplantıda Alarko Carrier yetkili servisleri ile birlikte bu yıl ilk kez Totaline servisleri de performanslarına göre plaket ile ödüllendirildi.

Testo, Alarko yetkili servisler toplantısına katıldı

Testo Elektronik Ltd. Şti. de Alarko yetkili servis toplantısına katıldı. Pek çok seminer, konferans ve eğitim organizasyonlarında yer alan testo Elektronik firması, toplantıda ürün portföyünde bulunan ölçüm cihaz ve sistemlerinin uygulamalı olarak tanıtımını gerçekleştirdi. Uzun ömürlü hücrelere sahip baca gazı ve yanma verimliliği analizörleri, gaz kaçak dedektörleri, basınç ölçüm cihazları, sıcaklık kayıt cihazları gibi ısıtma sektöründe halen kullanılmakta olan testo ürünlerinin yanı sıra soğutma analizörlerini ve cep tipi ölçüm cihazlarını tanıtma ve cihazlarla ilgili kampanyalarını duyurma fırsatı buldu. Alarko firması ve toplantıya katılan Alarko servis yetkilileri, Testo firması yetkililerine çeşitli sorular yönelterek, ürünlerin teknik özellikleri ve kullanım prosedürleri ile ilgili bilgi edindiler. Yerden ısıtma sistemlerinde termal kamera uygulamaları, baca gazı analizörlerinin kombi/kazan uygulamaları ve yanma verimliliği ayarları, kombilerin gaz ayarında dijital manometre kullanımı ve soğutma sistemlerinin incelenmesi için dijital manifold kullanımı gibi konulara ilgi gösteren servis yetkililerine, teorik ve pratik bilgiler verildi, testo ürünlerini bizzat deneyerek daha yakından tanımaları sağlandı.

Etiketler