Alarko Carrier SDMO Jeneratörleri TSEK Aldı

05 Aralık 2001 Dergi: Aralık-2001
Fransa’da Alarko Carrier için üretilen CE Belgeli SDMO jeneratörleri ‘Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi TSEK’i alarak bir üstün teknik güvencesi ve sektöründe de onur belgesine sahip oldu.

Dünyanın en büyük üç büyük jeneratör üreticisi arasında yer alan SDMO, standart tiplerin yanı sıra askeri, telekominikasyon, denizcilik alanları, kojenerasyon üniteleri ve gaz tribünleri için de özel jeneratörler üretmektedir. SDMO jeneratörleri beş kıtada 140 ülkede kullanılmaktadır.

ISO 8528 ve CE standartlarına uygun olarak SDMO fabrikalarında üretilen portatif jeneratörler benzin veya dizel motorlu olarak (0.9-15 KVA)’da yapılmaktadır. Ayrıca, sabit güç jeneratörler dizel (7,6-2250 KVA) ve LPG veya doğalgaz motorlu (20-100 KVA) olarak da üretilmektedir. Almış olduğu TSEK belgesi SDMO’nun artık tüm ürünlerinde de geçerli olmaktadır.

SDMO jeneratörleri planlanan kapasitesine göre konutlarda, yazlık ev ve villalarda; lokanta, market, pastane, fırın, dükkan, kafeterya, eczane gibi küçük işyerlerinde kullanılmaktadır. SDMO jeneratörleri, Temel ilkesi ‘Hizmette, üretimde kalite’ olan Alarko Carrier’in güvencesiyle ve çok yaygın yetkili satıcı, servis ağıyla ülke çapında hizmete sunulmaktadır.

Etiketler