Alarko Carrier Kombiler Şili’de...

05 Ağustos 2001 Dergi: Ağustos-2001
Serana adıyla ve CE belgeli olarak Alarko Carrier’in ürettiği kombiler Avrupa ve Asya piyasalarında gördüğü büyük ilgi ve teknolojik beğeni sonrasında şimdi de Amerika kıtasına geçip Şili’ye ihraç edilmeye başlandı. Temel ilkesi ‘Hizmette üretimde kalite’ olan Alarko Carrier tamamıyla kendi mühendislik birikimini kullanarak AR-GE çalışmaları sonucunda ürettiği ‘Serana’ kombileri çeşitli ülkelere ihraç ederek Türk ekonomisine katkıda başarı sağladı. HVAC (Isıtma, soğutma ve iklimlendirme) sektöründe dünya pazarında önemli bir pay almayı hedefleyen Alarko Carrier konutlarda ve işyerlerinde ‘Gerçek konfor’u yaratarak Şili’ye de ihracatı gerçekleştirdi.

Pazara sunulduğu günden beri kullanıcılar tarafından büyük beğeni gören ve pazar payını sürekli artıran ‘Serena’ kombiler 20.000 ve 25.000 Kcal/h kapasitede bacalı veya hermetik çalışacak şekilde üretiliyor. Bireysel ısıtma sisteminin beyni olan kombiler düşük yakıt sarfiyatı, eksiksiz emniyet donanımları sessiz çalışmaları, montaj ve bakım kolaylığı, ihtiyaca göre ayarlanabilen kapasitesi ile kullanıcıya konforlu ve ekonomik ısınma sağlıyor.

Alarko Serana Kombilerin çalışma ve güvenlik sistemleri üç elektronik kartla sağlanıyor. Ana elektronik kart, ateşleme kartı ve check-up kartı.

Elektronik check-up’la kombi de tam emniyet sağlandığı gibi Serena’nın özel dilini öğrenmekte kullanı icin oldukça kolaylaştırılmış.

Etiketler