'Alarko Carrier'ın Küçük Ressamları' yarışması sonuçlandı

05 Temmuz 2010 Dergi: Temmuz-2010

Isıtma-soğutma sektörünün öncü kuruluşu Alarko Carrier?ın bayi, servis ve çalışanlarının çocukları arasında düzenlediği "Alarko Carrier'ın Küçük Ressamları" resim yarışması dördüncüsü gerçekleştirildi. "Dünya Nasıl Bir Yer?" sorusuna cevap arayışlarını resimle ifade eden çalışmalardan derece alanlar, 2011 Alarko Carrier takvimini süsleyecek.

Yarışmanın; Leyla Alaton (Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi), Nuran Terzioğlu (Gallery Apel'in Sahibi) ve Metin Oydemir'den (Alarko Carrier Temsilcisi) oluşan jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gönderilen 200'e yakın resim arasından 0-6 yaş kategorisinde Ankara'dan Beril Dönmeztürk, 7-14 yaş kategorisinde ise yine Ankara'dan Berkay Çağlı?nın resmini birinciliğe değer gördü.

Yarışmada 0-6 yaş kategorisinde ikinciliği Kocaeli'den Tuna Erol, üçüncülüğü Ankara'dan Mustafa Deniz Taner , 7-14 yaş kategorisinde ise ikinciliği İstanbul'dan  Hüseyin Yüksel, üçüncülüğü de Antalya'dan Ayberk Çetinkaya ve Ankara'dan Beliz Henden paylaştı. İstanbul'dan Merve Bostancı, Adana'dan Aslınaz Beygeldi, İstanbul'dan Arda Şengül, İzmir'den Büşra Aslan ve Bolu'dan Irmak Beceren dereceye girerek mansiyon aldı. Yarışmada her iki kategoride ilk üç dereceyi paylaşan ve mansiyon alan yarışmacılar, çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 

 


Etiketler