Header Reklam

Alarko Carrier Bayileri VII. Kişisel Gelişim Eğitimi’nde Buluştu

05 Ağustos 2007 Dergi: Ağustos-2007
Alarko Carrier, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerini bu yıl yedincisini düzenlediği "Kişisel Gelişim Eğitimi"nde buluşturdu. Türkiye Sanayi Sevk ve idare Enstitüsü (TÜSSİDE) Gebze tesislerinde 29Ğ30 Haziran tarihlerinde gerçekleşen seminerlerde, "İş’te Sağlıklı Beslenme", "Zeytinin Gizemi ve Mucizeleri", "İş Alanında Başarı Aile Hayatını Etkiler mi?", "Cari Açık Daha Ne Kadar Gider?" ve "Çin Bir Tehdit mi?" konuları ele alındı.

Seminerlerin, Alarko Carrier ailesini bir araya getirmek için önemli bir fırsat olduğunu belirten Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin "Kişisel Gelişim Eğitimi’nde konu ve konuklarımızı her sene yeniliyoruz. Bu program ile yetkili satıcı ve çalışanlarımızın gündelik hayatın içinde zaman ayıramadıkları farklı konuları işliyoruz. Kişisel Gelişim Eğitimi’ni önümüzdeki senelerde de ara vermeden sürdürmeyi hedefliyoruz" dedi. Q-Artist Grubu’nun klasik batı müziğinin geçmişten günümüze gelişimi konulu semineri ve klasik müzik dinletisi ile açılan Alarko Carrier VII. Kişisel Gelişim Eğitimi’nde Mahfi Eğilmez "Cari Açık Daha Ne Kadar Gider?", Dilara Koçak "İş’te Sağlıklı Beslenme", Prof. Dr. Z. Bengi Semerci "İş Alanında Başarı, Aile Hayatını Etkiler mi? ", Ulaş Bıçakcı "Yaşam Kalitesi ve Bireysel Gelişim", M. Yücel Atış "Çin Bir Tehdit mi?" ve Alarko Carrier Aydın Bayisi Metin Albeyoğlu "Zeytinin Gizemi ve Mucizeleri" konularında seminerler verdi.

Alarko Carrier’ın Küçük Ressamları

Alarko Carrier’ın bu yıl ilk kez düzenlediği "Mevsimler ve Yaşantımız" konulu "Alarko Carrier’ın Küçük Ressamları" resim yarışması sonuçlandı. Alarko Carrier yetkili satıcıları, servisleri ve çalışanlarının çocukları arasında düzenlenen yarışmanın birincileri, 6Ğ10 yaş kategorisinde Deniz Ünay, 11Ğ14 yaş kategorisinde ise Erdem Aydın Yıldız oldu. Yarışmanın jürisini Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Ressam Hüsamettin Koçan, Galeri Nev yöneticilerinden Haldun Dostoğlu ve Alarko Carrier Temsilcisi Metin Oydemir oluşturdu. Yarışmada her iki kategoride ilk üç dereceyi paylaşan ve mansiyon alan yarışmacılar çeşitli hediyeler kazandı. Yarışmanın birincisi lap-top, ikincisi i-pod, üçüncüsü bisiklet ile ödüllendirildi. Mansiyon alan yarışmacılara ise bilim kitapları seti armağan edildi. Ayrıca dereceye giren 12 çalışmanın Alarko Carrier yetkili satıcılarında sergilenmesi ve 2008 yılı Alarko Carrier takviminde kullanılması planlanıyor.

Etiketler