Alarko-Aldogaz Bayi Toplantısı

05 Ocak 1994 Dergi: Ocak-1994

Alarko-Aldogaz Yetkili Bayiler Toplantısı 17-20 Aralık 1993 tarihleri arasında Antalya Sheraton Voyager Hoteli'nde yapıldı. Toplantı, yetkili bayilerin katılımıyla bir aile ortamı içerisinde iki bölüm halinde gerçekleşti. Toplantının birinci bölümü Sınai Satışlar Grup Koordinatörü Önder Şahin'in açış konuşmasıyla başladı. Sınai Satışlar Grup Koordinatör Yardımcısı Mahmut Erdem'in konuşmasının ardından Alarko Şirketler Topluluğu tanıtıcı multivizyon gösterisi sunuldu.

Aldogaz Müessese Müdürü Nail Yürütken, yaptığı konuşmada kadro, iş ve ekip planlaması, müşteri tatmini, stok politikası, reklam politikası ve sigorta konularında açıklamalar yaparak geçirilmiş olunan dönemin tahlilini ve önümüzdeki dönemin daha başarılı geçmesi için görüşlerini bildirdi.

Daha sonra Satış Müdürü Hakan Kurt, yeni bayilik sözleşmeleri, montaj denetleme uygulamaları, yeni vade farkı uygulaması ve nakliye konusunda konuşma yaptı. Toplantının ikinci bölümünde Alsaç ve Alpom'un üretimleri tanıtıldı. Gala gecesi program öncesinde başarılı bayilere ödül dağıtım töreni düzenlendi. Ciro dalında birinci olan Dünya Ltd. Şti., ikinci olan İnteç Ltd. Şti., üçüncü olan Tema Ltd. Şti. plaket aldılar.

Ayrıca on ayrı doğalgaz bayisine başarı belgeleri takdim edildi.


Etiketler