Header Reklam

Aksa, Japon Klima Fuji Electric'i Türk Halkının Beğenisine Sunuyor

05 Mayıs 1996 Dergi: Mayıs-1996

Aksa Klima, Japon Fuji Electric'in Türkiye Genel Mümessili oldu. Gerek split gerek ise pencere tipi klima cihazlarında en son teknolojiyi, cezbedici görünümü ile bütünleştiren Fuji Electric, her çeşit tasarıma kolaylıkla uyum -ağlayabilecek bir yapıya sahip. 7000 Btu/saat'tan 45000 Btu/sa-at'a kadar değişik kapasite ve model seçeneğinize eşsiz estetiği de ekleyince, Fuji Electric'i kısa sürede evlerimize ve ofislerimize konuk olacağı kaçınılmaz görünüyor.

Herkesin, her an baharı yaşama özgürlüğü olduğunu savunan firma, bu özgürlüğü geniş kitlelere yaymak için makul bir fiyat politikası uyguluyor.

Aksa'nın Türkiye genel mümessili olduğu Fuji Electric 1923 yılında kurulmuş ve teknolojik bilgi birikimi, kısa sürede birçok konuda üretim yapmasını sağlamıştır. Bu konular arasında çeşitli elektronik imalatlar olduğu gibi, enerji :-tim santralleri gibi yüksek U-..0-loji gerektiren konular da bulunuyor Fuji Electric termal, jeotermal ve hidroelektrik santralleri de halkın beğenisine sunuyor. Bir Kazancı Holding kuruluşu olan Aksa Klima 1990 yılından bu yana klima konusunda faaliyet göstermektedir. Aksa Klima, Fuji Electric yanında; hassas kontrollü klima cihazları ve soğutma grupları konusunda İngiliz Airdale, yine hassas kontrollü klima cihazları konusunda İtilyan Clima System, soğutma grupları konusunda KTK, Fan Coil konusunda Sponza ve yükseltilmiş, döşeme konusunda İtalyan Quattro firmalarının Türkiye Genel Mümes-siliğini yürütmektedir.


Etiketler