AKO, SETON A.Ş. ile Mümessillik Anlaşması İmzaladı

05 Ocak 2012 Dergi: Ocak-2012

Endüstriyel ve ticari soğutma tesislerinin regülasyon ve integral kontrolü alanında faaliyet gösteren İspanyol Şirketi AKO, 2011 Aralık ayında, Türkiye'de endüstriyel ve ticari soğutma sektöründe geniş bir ürün ve servis sağlayan SETON Makina Sanayi A.Ş. ile mümessillik sözleşmesi imzaladı. AKO Firması; SETON A.Ş. ile yaptığı bu işbirliği ile, endüstriyel ve ticari soğutma alanındaki çözümlerini Türkiye pazarına sunmayı hedefliyor.

Sözleşme, her iki şirketin de pazar potansiyelini artırarak, AKO firmasının AKOSYS çözümleri ve SETON A.Ş. bilgi birikimi ile endüstriyel ve ticari soğutma sektörünün regülasyon ve kontrol ihtiyaçlarını, hızlı ve esnek bir şekilde karşılamayı amaçlıyor.

SETON A.Ş. ile mümessillik sözleşmesi, AKO'nun merkez ofisinde, İspanya'da imzalandı. İki şirket arasında işleyişin bir an evvel başlayabilmesi adına, ürün teknik eğitimi ve pazarlama faaliyetlerinin planlaması (kataloglar, uygulama esasları ve ürün veri tabloları, ekipman numuneleri) hızla tamamlandı.

SETON A.Ş. firmasının Türkiye pazarına sunduğu kapsamlı AKOSYS çözümleri, AKOCONTROL Darwin sıcaklık ve nem kontrolörleri, kullanıcı güvenliğini sağlayan ve yıllık % 2.2'lik gaz kaybından tasarrufu garanti eden, yeni CAMGas gaz kaçağı dedektörü, her uygulama türü için geçerli olan, tam kapsamlı CAMRegis sıcaklık veri toplayıcıları, elektrik kesintilerinde 10 saatlik acil operasyon süresi ile birlikte CAMAlarm (mahsur kalmış personel alarmı dahil), dahili manyeto-termik devre kesici korumaları sayesinde sıcaklığın etkin ve güvenli bir şekilde kontrolünü sağlayan PROPlus electronik panel ve son olarak mahsur kalmış personel alarmı dahil, gaz kaçağı alarmını aynı cihazda buluşturan, soğuk odalar için COMBIGas kapsamlı sisteminden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

AKO'nun, AKOSYS çözümleri, her ülkenin yasal ve düzenleyici yükümlülüklerine uyan, yüksek elektriksel güvenlik standartları ve tam otomatik ölçüm&kalibrasyon sistemi ile müşteri memnuniyetini artırmak ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için verimli, ekolojik ve güvenli tesisler temin eder.

SETON A.Ş. ile imzalanan bu anlaşma ile AKO, gerek Meksika ve Portekiz gibi ülkelerdeki kendi şubeleri gerekse, SETON A.Ş. gibi kendi ülkelerinde öncü olan firmalarla yaptığı ticari anlaşmalar ile, uluslararası pazarda büyüme stratejisini devam ettirmekle birlikte, varlığını, gücünü ve etkinliğini 80'den fazla ülkede göstermektedir.


Etiketler