Header Reklam

Aknur ve Zilmet Firmaları Birlikte Anadolu Seminerleri Düzenlediler

05 Mart 1999 Dergi: Mart-1999

Aknur ve Zilmet firmaları beraberce, Antalya, Adana, Gaziantep ve Malatya' T.M.M.O.B. Mak. Müh. Odalarının katkıları ile seminerler düzenledi.

Aknur firmasının teknik yetkilileri, ısıtma sistemlerindeki yenilikleri, Zilmet firmasının yetkilileri ise Zilmet Kapalı Genleşme Depoları ve Plaka Eşanjörleri hakkında geniş bilgi verdiler. Seminerlere, proje, bürolarının teknik kadrosu, tesisat taahhüt ve tesisat malzemeleri satışı yapan firmaların yetkilileri ile bölgede bulunan üniversitelerin öğretim ve öğrencilerind yoğun bir şekilde katılım gerçekleşti. Isıtma ve sanitari sistemlerindeki yeniliklerin büyük şehirlerin dışında da, Anadolu'nun diğer bölgelerine taşınması, tesisatların daha modern yapılmasını ve neticede daha ekonomik ve çevreci olmasını getirmektedir. Ülkemizdeki bilgiye karşı gösterilen merak ve ilgi, tesisat konusunda da belli bir kalitenin tüm Türkiye sathına yayılımını gerçekleştirmektedir. Bu bilinç içerisinde seminerler gayet faydalı bilgi alışverişlerine ve teknik elemanlar arasında yakınlaşmaya neden oldu.

Aknur ve Zilmet yetkililerinden aldığımız bilgiye göre, bu seminerler Kurban Bayramı'ndan sonra da, yurdun diğer şehirlerinde devam edecektir.


Etiketler