Airfel, ODTÜ Kariyer Günleri’nde Gençlerle Buluştu

05 Aralık 2006 Dergi: Aralık-2006
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, üniversite öğrencilerinin kariyer planlamalarına yardımcı olmak amacıyla "ODTÜ Kariyer Günleri"ne katıldı. Yoğun ilgi gösteren gençlere, Airfel ve holding bünyesindeki diğer firmaların sağlamış olduğu iş ve staj imkanları hakkında bilgi aktarıldı. Ayrıca, www.sankokariyer.com sitesi de öğrencilere tanıtıldı.

Airfel, Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ) düzenlenen kariyer günlerine katıldı. Sanko Holding standını ziyaret eden gençler, Airfel ve diğer şirketler hakkında merak ettikleri bilgilere ulaşma şansı buldular. ODTÜ Kariyer Günleri, yeni mezun olan veya öğrenimini halen sürdüren öğrencilerin, kariyer hedefleri ve gelişimlerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda, gençlere firma yetkilileriyle sohbet etme ve kendilerine sağlamış oldukları imkanlarla ilgili bilgi alma imkanı yaratıyor. Airfel adına ODTÜ Kariyer Günleri’ne katılan İnsan Kaynakları Uzmanı Barış Yiğit de öğrencilerin firma hakkındaki tüm sorularını cevaplandırdı. Sanko Holding standına yoğun ilgi gösteren gençlere, Airfel ve diğer firmaların faaliyet alanları, yaratılan iş ve staj fırsatları hakkında detaylı bilgi aktarıldı. Sanko Holding çatısı altındaki şirketlerin işgücü ihtiyacını karşılaması amacıyla hayata geçirilen kariyer web sitesinin tanıtımı da ODTÜ’de yapıldı. www.sankokariyer.com adresinden ulaşılan siteden; Sanko Holding ve bünyesindeki firmalar, insan kaynakları uygulamaları gibi konularda detaylı bilgi edinilebiliyor. Şirketlerin eleman ihtiyaçları doğrultusunda yayınlanan ilanlara siteden başvuru yapmak mümkün. z

Wilo Hedef Paylaşım Toplantısında Bayileriyle Biraraya Geldi

ilo, bir grup bayisi ile 17-19 Kasım tarihleri arasında Antalya’ da hedef paylaşım toplantısı düzenledi. 17 Kasım’da çeşitli aktivitlerle başlayan organizasyon, 18 Kasım’da gerçekleşen 2007 yılı hedeflerinin paylaşıldığı toplantı ile devam etti.

19 Kasım’da tamamlanan üç günlük organizasyonun sonunda Wilo ekibi ve yetkili bayiler, bilgi paylaşmanın yanı sıra daha yakından tanışma ve çeşitli aktivitelere katılarak dinlenme fırsatı da buldular.

Etiketler