Header Reklam

Airfel Minimax Serisi ve C&M Mira Green Kombiler Minimax Serisi Kombiler

05 Ocak 2008 Dergi: Ocak-2008
Yerden ısıtma sistemine de uygun olan modelde, yakıt olarak doğalgaz ya da LPG kullanılabiliyor. LCD ekranlı kontrol paneline sahip Minimax, display ekrana entegre dijital haftalık program saati ile programlama yapmayı mümkün kılıyor. Her türlü emniyet tertibatına da sahip olan Minimax kombiler, herhangi bir arıza olduğunda, arızayı otomatik olarak teşhis ediyor ve ikaz sistemi ile kullanıcısını sesli olarak uyarıyor.

Uluslararası standarda uygun yanma performansına sahip kombinin kalorifer ve kullanım sıcak suyunda hassas ayarı bulunuyor. 3 kademeli pompa düzeneği olan Minimax kombilerde düşük şebeke suyu basınçlarında bile (0,5 Bar) kısa sürede sıcak su elde edilebiliyor. Ayrıca kullanım suyu için isteğe bağlı olarak konfor ya da ekonomi olarak adlandırılan konumlarda sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Minimax kombiler, oda termostatı ile kullanım özelliği de sunuyor.

C&M Mira Green Kombiler

AIRFEL distribütörlüğünde Türkiye?de satışı gerçekleştirilen C&M Mira Green serisi kombiler, Avrupa standardına uygun yapısı, A sınıfı enerji seviyesi ve ultra küçük ebatları ile göze çarpıyor. Bu serideki kombiler, 30-35 kW yoğuşmalı özellikleri, % 35?e varan enerji tasarrufu ve kondensasyon sayesinde her çalışma seviyesinde yüksek verim sağlaması ile tercih ediliyor. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ana eşanjöre ve brülöre sahip, yerden ısıtma sistemine de uygun olan Mira Green kombilerde, yakıt olarak doğalgaz ya da LPG kullanılabiliyor. LCD ekranlı kontrol paneline sahip Mira Green kombiler, her türlü emniyet tertibatına sahip ve herhangi bir arıza olduğunda otomatik olarak teşhis edebiliyor. Uluslararası standarda uygun yanma performansına sahip Mira Green kombilerin kalorifer ve kullanım sıcak suyunda hassas ayarı bulunuyor. İki kademeli sirkülasyon pompası düzeneği olan kombilerde düşük şebeke suyu basınçlarında bile (0,1 Bar) kısa sürede sıcak su elde edilebiliyor.

Ayrıca kullanım suyu için isteğe bağlı olarak konfor ya da ekonomi olarak adlandırılan konumlarda sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Mira Green kombiler, sessiz, uzun ömürlü pompası, oda termostatı, timer ve dış hava sensörü montajı kullanım özelliği de sunuyor. Üç yıldızlı sıcak su konforu sunan, 92/42/EEC yönergesine uygun dört yıldızlı yanma performansına sahip C&M Mira Green kombiler, montaj ve bakım kolaylığı da sağlıyor.

Etiketler