Airfel'in MHI Bayisi Ümraniye'de Açıldı

05 Temmuz 2011 Dergi: Temmuz-2011

Sanko Holding şirketlerinden Airfel?in İstanbul Ümraniye MHI Bayisi Klimateknik 18 Haziran 2011?de açıldı. Airfel?in MHI sistemlerinin ısıtma-soğutma-havalandırma alanında ileri teknoloji ile üretilen ürünlerinin satışa sunulduğu Klimateknik showroom?unun açılışı Bireysel Sistemler Koordinatörü Zeki Özen ve Airfel yönetiminin katılımı ile gerçekleşti.

Klimateknik Bayi açılışını yapan Zeki Özen; ?Türkiye genelinde artan bayi ağımızla tüketicilerimizle buluşmayı sürdürüyoruz. Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra distribütörlüğünü gerçekleştirdiğimiz markaların ürünlerini de tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atıyor ve giderek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye genelinde 58.?si açılan MHI bayimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum? dedi.

Firma sahibi Meriç Kanbak ise Airfel MHI markasını neden tercih ettikleri sorusunu şu şekilde yanıtladı: ?Airfel kurumsal, yerli ve ürün gamı oldukça geniş bir marka. Müşteri memnuniyetini iş süreçlerinin odağına yerleştirmiş güvenilir bir firma. Bu nedenle biz de Airfel ürün gamını müşterilerimize gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.?

45 m2?lik alana sahip, Ümraniye Tepeüstü mevkiinde bulunan showroom?da MHI ileri teknoloji split klimalar sergileniyor.


Etiketler