Airfel-Esgaz İşbirliği

05 Ekim 2006 Dergi: Ekim-2006
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, Eskişehir’de doğalgaz kullanımını artırmak amacıyla, Esgaz ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması amacıyla projelere katkıda bulunmaya devam eden Airfel, Esgaz’la da işbirliği yaparak, Eskişehir’de düzenlenen kampanyaya destek oluyor. 18 Eylül 2006 tarihinde gerçekleşen toplantıda, Airfel Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen ve Esgaz Genel Müdürü İsmail Karahan tarafından işbirliği protokolü imzalandı.

Kampanya çerçevesinde Airfel; 18 EylülĞ31 Aralık 2006 tarihleri arasında Airfel kombi alan Eskişehirli kullanıcılara doğalgaz sayacı hediye edecek.

Airfel, Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

‘Doğalgaz kullanımının zorunlu hale getirilmesi, ısınma kaynaklı hava kirliliğini ortadan kaldırmak için çok önemli bir adım. Esgaz tarafından düzenlenen kampanyaya destek olmaktan dolayı da çok mutluyuz. Kampanyaya katılarak kaliteli ve güvenli AIRFEL kombi alan Eskişehirli abonelerin, doğalgaz sayaçlarını vererek bütçelerine katkıda bulunmaktan dolayı memnunuz. Türk ısıtma ve soğutma sektörünün uzman ismi AIRFEL olarak, dünya standartlarındaki ürünlerimizle, çevre bilinci ile hareket ediyoruz. Son teknolojiye sahip, ekonomik ve çevreci kombileri tüketicilere sunuyoruz. Doğalgaz kullanımının artmasıyla daha da büyüyecek pazarda ürünlerimizle de öncülüğümüzü sürdüreceğiz. Esgaz’ın başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.’

Etiketler