Airfel Bayisi SHV Mühendislik Gaziosmanpaşa'da Açıldı

05 Ocak 2011 Dergi: Ocak-2011

Airfel?in Gaziosmanpaşa Münhasır Bayisi SHV Mühendislik?in açılışı 29 Aralık tarihinde gerçekleşti. Bayinin açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Airfel yöneticileri katıldı. SHV Mühendislik?in sahibi Yaşar Aygün, açılışta şunları söyledi: ?Airfel kurumsal, yerli ve ürün gamı oldukça geniş bir marka. Müşteri memnuniyetini iş süreçlerinin odağına koymuş güvenilir bir firma. Bu nedenle biz de Airfel ürün gamını müşterilerimize gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz?.

Airfel Bireysel Sistemler Koordinatörü Zeki Özen ise yaptığı konuşmada  ?Türkiye genelinde hızla artan bayi ağımızla tüketicilerimizle buluşmayı sürdürüyoruz. Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaların ürünlerini de tüketicilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atıyor ve giderek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz? dedi.

120 m²?lik alana sahip SHV Mühendislik bayisinde Airfel?in ısıtma-soğutma ve havalandırma konusunda ileri teknoloji ürünleri sergileniyor.

Etiketler