Airfel Bayi Toplantısı Antalya’da Yapıldı

05 Nisan 2007 Dergi: Nisan-2007

Airfel, 2007 yılı bayi toplantısını "Ritmi Yakala" sloganıyla Antalya’da gerçekleştirdi. 15-18 Mart tarihlerinde Papillon Zeugma Oteli’nde düzenlenen ve 210 bayinin katıldığı toplantıda Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu ve Airfel Genel Müdürü Hasan Önder de yer aldı.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından Airfel, yıllık bayi toplantısını 15Ğ18 Mart 2007 tarihlerinde Antalya Papillon Zeugma Oteli’nde gerçekleştirdi. "Ritmi Yakala" sloganıyla gerçekleştirilen toplantıya 58 ilden 210 bayi katıldı.

Airfel, sayıları her geçen gün artan iş ortakları ile yıllık toplantıda buluşarak, vizyonu doğrultusundaki çalışmalarını katılımcılara aktardı. Yaptığı cesur atılımlar ve yatırımlar ile hızlı büyümesini sürdüren Airfel, bayileriyle birlikte 2006 yılının değerlendirmesini yaparak, 2007 planlarını açıkladı. Pazarlama planları ve şirket yapılanması hakkında bilgiler veren şirket yetkilileri sektörel değerlendirmeleri ni bayilerle paylaştı.

Antalya’da buluşan bayiler, üç gün süresince hem eğitimlere hem de çeşitli etkinliklere katılarak geçen yılın yorgunluğunu attılar. "Kişilik Tipleri", "Müşteri Tipleri" ve "Satıcı Tipleri" başlıkları altında teorik ve uygulamalı eğitimler alan bayiler, satış toplantılarında; pazarlama ve satış faaliyetleri, mühendislik sistemleri, satış sonrası hizmetler gibi konularda bilgi aldılar. Katılımcılar, Airfel’in yeni teknolojili ürün gamını da yakından tanıma fırsatı buldular.

Toplantının son günü düzenlenen gala yemeğinde bir konuşma yapan Airfel Genel Müdürü Hasan Önder, şunları söyledi: "Airfel olarak bayilerimizin de değerli katkılarıyla büyümemizi sürdürüyoruz. Ürün ve kişisel gelişim eğitimleri sunduğumuz bayi ve yetkili servislerimize yönelik etkinliklerimiz devam edecek. Bayi geliştirme sistemimiz çerçevesinde yenilikler, düzenlemeler yapacağız. Ayrıca, yine bayilerimize yönelik olarak hazırladığımız www.4440248.com adresindeki internet sitemizi de açtık. Yeniliklerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak, bayilerimizle birlikte atılımlar yapmaya ve büyümeye devam edeceğiz."

Airfel Bayilerinin Ortak Bilgi ve İletişim Platformu

"www.4440248.com"

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, tüm Türkiye çapındaki bayilerini ortak bir platformda bir araya getiriyor. Bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla hazırlanan siteye www.4440248.com adresinden ulaşılabiliyor. Siteye üye olan bayiler, Airfel ile ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabiliyor, birbirleriyle iletişim kurabiliyor. Airfel’in yer aldığı etkinlikler, bayilere yönelik düzenlenen eğitimler, yeni ürünler, ürün kampanyaları, fiyat listeleri de siteden takip edilebiliyor. Sitede genel bilgi içeren ve ürünlerle ilgili bültenler de bulunuyor.


Etiketler