Header Reklam

Airfel’in Bayi Ağını Güçlendirme Amaçlı Toplantılarının Son Durağı İzmir Oldu

05 Haziran 2007 Dergi: Haziran-2007
Farklı illerde düzenlediği toplantılarla bayileri, alt bayileri ve sektör temsilcileri ile bir araya gelen Airfel’in, düzenlediği son bölgesel bayi toplantısı 18 Mayıs 2007 tarihinde İzmir Crowne Plaza’da gerçekleşti.

Airfel’in bayi geliştirme çalışmaları çerçevesinde düzenlediği bu toplantıların amacı; sayıları her geçen gün artan iş ortakları ile bir araya gelmek, marka stratejilerine beraber yön vermek, sektörü değerlendirmek ve genel bilgilendirmeler yapmak. 2006 yılında büyüme hedefi doğrultusunda yapılan çalışma ve yatırımların anlatıldığı, 2007 yılı hedefleriyle ilgili açıklamaların yapıldığı toplantılarda yetkililer, ayrıca Airfel markalı klima, radyatör ve kombi ile temsilciliğini üstlendiği dünyaca ünlü markaları da katılımcılara tanıtıyor. Toplantılar öncelikle doğalgaz kullanımının başladığı illerde düzenleniyor.

Firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgilerin aktarıldığı, ısıtma-soğutma sektöründeki gelişmelerin değerlendirildiği bölgesel toplantılar ilk olarak Erzurum ve Lüleburgaz’da yapıldı. Toplantılar, Türkiye genelinde devam edecek.

7. Üniversitelerarası Yalıtım Yarışmasını YTÜ Ekibi kazandı

zocam tarafından düzenlenen "Sağlık Yapılarında Yalıtım" konulu 7. Üniversitelerarası Yalıtım Yarışması’na, 13 üniversiteden 16 ekip katıldı. Yarışmanın birinci aşamasında, "İZOLE" rumuzu ile Yıldız Teknik Üniversitesi adına katılan ekip 85,9 puan ile birincilik alarak, ikinci aşamada yarışmaya hak kazandı.

25 Mayıs 2007 günü, Yeditepe Üniversitesi İnan KIRAÇ Salonu’nda yapılan yarışmanın ikinci aşaması: poster sunum, saydam sunum ve 40 sorudan oluşan sözlü bilgi yarışması şeklinde gerçekleşti. Bu aşamada da "İZOLE", rakipleriyle puan farkını koruyarak toplam 85 puan ile birinci oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi’ni Makina Mühendisliği Bölümü Isı Proses Dalı 4. Sınıf öğrencileri Abdullah Görür ve Selçuk Karagöz ile İnşaat Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Uğur Akbin ve ekip sorumlusu Termodinamik ve Isı Tekniği Anabilim dalı öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Derya Özkan başarı ile temsil etti. z

Schneider Electric, Türkiye Genelinde Seminerler Düzenliyor...

chneider Electric’in teknik bilgi, tecrübe aktarımı ve yeni teknolojilerin paylaşımı amacıyla Türkiye genelinde düzenlediği seminerler, Haziran ayında Malatya ve Gaziantep’te, Temmuz’da ise Adana ve İskenderun’da yapılacak. Katılımcıların, Schneider Electric ile ilgili son gelişmeleri ve ürettikleri yeni teknolojik çözümleri hakkında bilgilendirildiği bu seminerlerde, firmaların ve sektörün problemlerine çözümsel yaklaşımlar üretebilmek amacıyla geliştirilen teknik uygulamalar da yer alıyor.

Seminerlerin ilkini 8Ğ9 Mayıs tarihlerinde Konya Hilton’da, ikincisini ise 10Ğ11 Mayıs’ta Kayseri Hilton Oteli’nde düzenleyen Schneider Electric, seminer programı şöyle;

Birinci gün; küçük ölçekli PLC ve operatör panelleri, makina otomasyonu ve SCADA, sensörler ve güvenlik ekipmanları, motor yol verme çözümleri, basit ve gelişmiş hız kontrol çözümleri.

İkinci gün; orta gerilim hücreleri ve avantajları, Tedaş uyumlu orta gerilim dijital koruma röleleri, alçak gerilim enerji analizörleri, enerji izleme scadası, alçak gerilim panoları ve kesicileri, harmonikler ve çözümleri.

Etiketler