Ağaoğlu Fujitsu'yu Tercih Etti

05 Ağustos 2009 Dergi: Ağustos-2009

Ağaoğlu Şirketler Grubu; Eltes Gold Rezidence ve Eltes Güneşi Sosyal Tesis projelerinin ardından Ümraniye Ticaret ve İş Merkezi projesinde de değişken soğutkan debili klima sistemleri için Abkay Grup'un distribütörlüğünü üstlendiği Japon Fujitsu VRF klima sistemleri tercih etti. Ümraniye Ticaret ve İş Merkezi projesi, 12 ve 16 katlı toplam 2 bloktan oluşuyor ve 30.000 m2 kapalı alanı bulunuyor.

Abkay Grup, Fujitsu Klimaları'ndan Proje Müdürü Süleyman Ak ve Üsküdar bayisi Adıgüzel Mühendislik Ltd. Şti'nden Hüseyin Adıgüzel ile Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağaoğlu ve Projeler Mekanik Tesisat Koordinatörü Tevfik Ay ile el sıkıştı.

Hüseyin Ağaoğlu; böyle bir projede Japon Markası Fujitsu klima ile el sıkışarak, Müşterilerine her alandaolduğu gibi klima konusunda da en iyi konforu sunmaktan mutlu olduğunu söyledi. Tevfik Ay ise, projelerinde müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğunu, bunun için de her imalat kaleminde olduğu gibi iklimlendirme kaleminde de malzeme ve işçilik olarak kalitesini ispat etmiş marka ve kuruluşlarla çalıştıklarını ifade etti. Fujitsu'nun bu büyüklükteki projede cihazları stoktan derhal tedarik etmesi, Japon markası olması ayrıca daha önceki projelerinde de satış sonrasında sıkıntı yaşanmaması gibi sebeplerle tercih edildiğini belirten Ay, yine daha önceki projelerini referans alarak uygulamacı olarak da Adıgüzel Mühendislik'i seçtiklerini söyledi.


Etiketler