AFS, Dubai Uluslararası Yapı ve Uygulamaları Fuarı’na Katıldı

05 Ocak 2005 Dergi: Ocak-2005
AFS, 20-24 Kasım 2004 tarihleri arasında düzenlenen BIG 5 2004 (Dubai Uluslararası Yapı Ve Uygulamaları) fuarına katıldı.

Dubai Uluslararası Fuar merkezinde 27.000 m2 kapalı alan üzerinde düzenlenen fuara bu yıl , 54 farklı ülkeden 1644 firma katıldı. 30.000 profesyonel tarafından ziyaret edilen fuara katılan AFS, fuarda; alüminyum, polyester, pvc, paslanmaz çelik flexible hava ve duman kanalları, flexible kanal konnektörleri, gemici anemostadları ve alüminyum folyo bantlar gibi yeni geliştirilmiş ürünlerini sergileme imkanı buldu.

Fuarla ilgili dergimize bir açıklama yapan AFS Genel Müdür Yardımcısı Bahadırhan TARİ şunları söyledi; ‘Katılımcı ülkeler, firmalar ve profesyonel ziyaretçi sayıları incelendiğinde BIG 5 2004/Dubai yapı ve uygulamaları fuarının çok önemli bir fuar olduğu ortaya çıkıyor. AFS geçtiğimiz yıllarda gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak BIG 5 2004/Dubai fuarında bulunmuştu. Bu yıl bir kez daha katılımcı olarak buradayız. AFS, 40 civarı ülkeye ihracat yapan bir Türk üreticisi. Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer körfez ülkeleri de ihracat yaptığımız ülkeler arasında.

Yeni ürünlerimizi tanıtmak, bölgesel satıcılarımıza destek vermek, ürünlerimizin kullanıcıları ve montörleriyle tanışmak amacıyla böylesi organizasyonlarda yer alıyoruz. Fuarlara sadece ve sadece pazar oluşturabilmek, yeni müşteri potansiyeli yakalayabilmek amacıyla katılmıyoruz. Fuarların; tüketici taleplerinin değerlendirilebileceği, müşteri memnuniyetinin ölçülebileceği, sektörel ihtiyaçların tespit edilebileceği ,çok önemli organizasyonlar olduğu düşüncesindeyiz. BIG 5 2004/Dubai yapı ve uygulamaları fuarında çok yeni ürünlerimizi de sergileme fırsatımız oldu. ’

Etiketler