Header Reklam

AFS AHR Expo 2006 fuarına katıldı

05 Mart 2006 Dergi: Mart-2006
23-25 Ocak 2006 tarihleri arasında Şikago’da düzenlenen 76. AHR Expo fuarına katılan AFS, flexible hava kanalları, flexible ara bağlantı elemanları ve flexible hava kanalları montaj elemanları gibi ürünlerini stand ziyaretçilerine tanıttı.

AFS; alüminyum flexible hava kanalları, polyester flexible hava kanalları, pvc flexible hava kanalları, endüstriyel flexible hava kanalları, alüminyum yarı esnek hava kanalları, paslanmaz flexible baca boruları, akustik izolasyonlu flexible hava kanalları, flexible susturucular, flexible ara bağlantı (konnektör) elemanları, gemici anemostadları ve flexible hava kanalları montaj elemanları gibi ürünlerini sergiledi.

ASHRAE, ARI ve HRAI gibi sektöre yön veren kuruluşların himayesinde gerçekleşen ve 1930 yılından bu yana düzenlenen AHR Expo fuarına bu yıl 39 farklı ülkeden toplam 1981 firma katıldı. 60.000 civarı ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar yeni ürünler, yeni fikirler ve yeni hizmetlerle gerek katılımcılar gerekse AFS için oldukça dikkat çekici bir fuar oldu.

ASHRAE 2006 kış toplantısı ile birlikte 24 farklı sektörel toplantının fuar sahasında ve fuarla eş zamanlı yapılması AHR Expo’nun dikkat çekici diğer bir özelliğiydi.

Etiketler