ABS Türkiye'den Bayilerine ABS EffeX Eğitimi

05 Nisan 2010 Dergi: Nisan-2010

ABS Türkiye, bayilerine daha fazla destek vermek amacıyla yaptığı çalışmalar kapsamında, "ABS EffeX Serisi Pompa Eğitimi" düzenledi. ABS İstanbul Merkez Ofisi'nde Ocak ayında düzenlenen eğitim seminerinde yeni ABS Effex serisinin yanı sıra çok sayıda ürünün özellikleri ve avantajları anlatıldı.

Eğitim, ürünler hakkındaki bilgi birikimini paylaşmak ve güncel değişiklikleri aktarmak yoluyla daha üstün hizmet verebilmek, böylece müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla düzenlendi.

ABS Türkiye Satış Mühendisleri Kerem Yorgancı ve Erim Yeniçeri tarafından yapılan sunumlarda ABS EffeX serisinin sağladığı en önemli avantajlar beş başlık altında toplandı: Uzun süreli güvenilirlik, daha fazla enerji tasarrufu, mükemmel paçavra malzeme geçirimi, gelecekte de geçerli tasarım, üretim ve çalıştırmada sürdürülebilirlik.Yorgancı ve yeniçeri, ABS EffeX serisinin dünyanın ilk premium-efficiency üstün verimli atık su dalgıç pompaları olduğu ve ABS EffeX serisi premium-efficiency pompa kullandıklarında, pazardaki benzer başka hiçbir ürünün bu avantajları sağlayamayacağını söylediler. Böyle toplantıların bayiler ile ilişkileri ilerletme şansı da doğurduğunu belirten firma yetkilileri, önümüzdeki günlerde de aynı iş birliği içerisinde daha başarılı çalışmalara imza atmayı hedeflediklerini belirttiler. 


Etiketler