Abkay Grup Eskişehir'de Seminer Verdi

05 Ocak 2011 Dergi: Ocak-2011

Fujitsu VRF sistemlerinin Türkiye distribütörü ABKAY GRUP Klima teknolojileri Ltd. Şti, Üniversite - Sanayi işbirliği çerçevesinde başlattığı firma tanıtım seminerlerine bir yenisini ekledi. Fujitsu VRF sistemleri 5 Ocak 2011 tarihinde Eskişehir- Osmangazi Üniversite?sinde gerçekleştirildi. Seminer, Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü?nden Doç.Dr.Haydar Aras başkanlığında yapıldı. Seminere Makine Mühendisliği 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Eskişehir?deki sektör temsilcileri katıldı.

Seminerde Abkay Grup Ankara Bölge Müdürü Hasan Özen Fujitsu ve Abkay Grup hakkında bilgiler aktardı. Abkay Grup Proje Müdürü Süleyman Ak ise Fuujitsu yeni nesil VRF Sistem, Split sistem  RAC/PAC ? Isı pompaları, Fujitherma Split/Multi/VRF/Heat Recovery VRF/Chiller ve Fancoil ürünlerini tanıttı. İtalyan Tecnair Hassas Klima Sistemleri hakkında da bilgi verilen seminerde, Sistem Satış Mühendisi Faruk Türkkal ?Design Simulator? programını ve kullanım şeklini anlattı, örnek projelendirme yaptı.

Seminerde Abkay Grup  yetkilileri, 2007 yılında Türkiye VRF pazarına hızlı giriş yapan Abkay Grup?un Pazar payını hızla artırarak % 15 seviyelerine çıkardığının altını çizdi; Türkiye genelinde etkin bir şekilde faaliyet gösteren beş bölge müdürlüğünün bu başarılı satış faaliyetindeki rolünün önemi üzerinde durdu.


Etiketler