Slider Altına

‘e- Belediye’ Yayın Hayatına Başladı

05 Mart 2006 Dergi: Mart-2006
Doğa Yayıncılık tarafından hazırlanan ‘e-Belediye’ dergisinin ilk sayısı yayınlandı.

‘Etik + ekolojik + ergonomik + elastik + estetik + ekonomik + elektronik’ belediye, yaklaşımı  doğrultusunda yayımlanacak ‘e-Belediye’ dergisinde; imar / sağlık / eğitim-kültür / çevre / trafik / temizlik / güvenlik, ulaşım / yerleşim / stratejik plan / performans ölçüt ve ölçümleri / analitik bütçe / en iyi uygulamalar dosyaları; Doğa / İnsan / Gelecek Dostu / Geri Dönüşümlü Teknolojiler / Bilişim-İletişim Teknolojileri / e-Teknoloji tanıtımları; dünyada ve Türkiye’deki başarılı yerel yönetim tanıtımları, çeviri yazılar ve yerel yöneticilerle yapılan söyleşiler yer alacak.

İki ayda bir yayınlanacak e-Belediye Dergisi’ nin bu ilk sayısında;  Dr. Müh. Sedat Özkol ile Söyleşi, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Zabıta Dosyası, Kayserinin Efsane Belediye Başkanı Osman Kavuncu, Dijital Ölçümleme Merkezi ve diğer haber konuları yer alıyor.

‘e-Belediye’ dergisi, Türkiye’deki tüm belediyelerin, belediye yöneticilerinin ve çalışanlarının, belediyelere nitelikli bilgi, hizmet, ürün sunan tedarikçilerin, Yerel Gündem 21’in, Kent Konseyleri’nin, Hemşehri Hukuku’nun, Belediye Birlikleri’nin ve mahalle gönüllülerinin dergisi olmayı hedefliyor.

Etiketler


Video İçerik

Performansa Dayalı Deprem Tasarımı Yaklaşımı

Sempozyum