Header Reklam

‘e- Belediye’ Yayın Hayatına Başladı

05 Mart 2006 Dergi: Mart-2006
Doğa Yayıncılık tarafından hazırlanan ‘e-Belediye’ dergisinin ilk sayısı yayınlandı.

‘Etik + ekolojik + ergonomik + elastik + estetik + ekonomik + elektronik’ belediye, yaklaşımı  doğrultusunda yayımlanacak ‘e-Belediye’ dergisinde; imar / sağlık / eğitim-kültür / çevre / trafik / temizlik / güvenlik, ulaşım / yerleşim / stratejik plan / performans ölçüt ve ölçümleri / analitik bütçe / en iyi uygulamalar dosyaları; Doğa / İnsan / Gelecek Dostu / Geri Dönüşümlü Teknolojiler / Bilişim-İletişim Teknolojileri / e-Teknoloji tanıtımları; dünyada ve Türkiye’deki başarılı yerel yönetim tanıtımları, çeviri yazılar ve yerel yöneticilerle yapılan söyleşiler yer alacak.

İki ayda bir yayınlanacak e-Belediye Dergisi’ nin bu ilk sayısında;  Dr. Müh. Sedat Özkol ile Söyleşi, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Zabıta Dosyası, Kayserinin Efsane Belediye Başkanı Osman Kavuncu, Dijital Ölçümleme Merkezi ve diğer haber konuları yer alıyor.

‘e-Belediye’ dergisi, Türkiye’deki tüm belediyelerin, belediye yöneticilerinin ve çalışanlarının, belediyelere nitelikli bilgi, hizmet, ürün sunan tedarikçilerin, Yerel Gündem 21’in, Kent Konseyleri’nin, Hemşehri Hukuku’nun, Belediye Birlikleri’nin ve mahalle gönüllülerinin dergisi olmayı hedefliyor.

Etiketler