‘21. Yüzyılda Aygaz ve Bayileri Nasıl Olmalıdır?’ Proje Yarışması Sonuçlandı

05 Haziran 2000 Dergi: Haziran-2000
LPG sektörünün öncü ve lider kuruluşu Aygaz’ın, yurt çapına yayılmış bayileri arasında düzenlediği ‘21. yüzyılda Aygaz ve bayileri nasıl olmalıdır?’ konulu proje yarışması sonuçlandı. 140 bayinin başvurduğu ve ön elemede 6 projenin finale kaldığı yarışmada ilk 3’e girenler ödüllendirildi.

Pazarlama Müdür Yardımcısı Dr. Sinan Özman ‘Kalite, üst yönetimden başlayan ve bayilere dek uzanan bir zincirdir. Bayilerimizin fikirlerini değerlendirerek yönetime katılımda bulunmalarını ve böylelikle işlerini daha ileri düzeyde bir bilinçle sahiplenmelerini sağlıyoruz’ dedi.

‘21. yüzyılda Aygaz bayileri nasıl olmalıdır?’ konulu proje yarışması sonunda birinciliği alan Erzurum-Oltu Bayii Nusret Zengin, ABD; ikincilik derecesini alan İstanbul-Kumburgaz Bayii Zengin Erçağ, Uzakdoğu seyahati kazandılar. Üçüncü seçilen Trabzon Bayii Yusuf Turmuş ise, Avrupa seyahati ile ödüllendirildi. Proje yarışmasının final oylaması, Aygaz’ın Marmaris’te düzenlediği bayi toplantısında bayiler tarafından elektronik oylamayla gerçekleşti.

Etiketler