Header Reklam

4M Teknik Yazılım Yenilendi

05 Nisan 2010 Dergi: Nisan-2010

Türkiye inşaat ve tesisat sektörüne 2005 yılından beri hizmet veren 4M Teknik Yazılım, hem ürünlerini hem de görünüşünü değiştiriyor. İnşaat, makina ve elektrik mühendislerine ve mimarlara yönelik bilgisayar programları geliştiren 4M Teknik Yazılım 40'ı aşkın ülkede ve Türkiye'de yeni yüzü ve ürünleri ile pazardaki hedeflerini büyütüyor. Tüm programlarını güncelleyen şirket bugüne kadar IntelliCAD adı ile sattığı çizim yazılımının adını da değiştirme kararı aldı. 4MCAD adı ile  satılması planlanan ürün en son yenilikler ile birlikte Nisan ayı içinde piyasaya sürülüyor.

Ayrıca şirket logosu da değişiyor. 4M Teknik Yazılım yeni logosu ve ürünleri ile daha modern bir yüze sahip olurken Türkiye'deki 5. yılını müşterilerine yapacağı sürprizlerle kutluyor. 4M Teknik Yazılım bir yıla yakın bir zamandır yangın tesisatı programı üzerinde çalışıyordu. Ürünün hazır hale gelmesinin ardından FINEFIRE yangın tesisatı hesap ve tasarım yazılımı adı ile İstanbul Sodex fuarında ilk kez kullanıcılarının beğenisine sunacak.

2009 yılı içinde Doğa Sektörel Yayın Grubu ile yaptığı işbirliği ile tüm ürünlerini DSYG'nin web sayfası üzerinden de satışına başlayan şirket, DSYG abonelerine % 10'luk indirim de sağlıyor.


Etiketler