Header Reklam

3. Boru ve Ek Parçaları Fuarı Tamamlandı

05 Nisan 2007 Dergi: Nisan-2007
22-25 Mart 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilen 3.Boru ve Ek Parçaları Fuarı, ülkemizin alanındaki dev markalarını ve yabancı katılımcılarını, yerli yabancı ziyaretçilerle buluşturdu.

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 3.Boru ve Ek Parçaları Fuarı, kapılarını 22 Mart 2007, Perşembe günü ziyaretçilerine açtı. Fuarın açılışında İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdür Yardımcısı İhsan Özleyen, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Ertuğrul Gazi Sağlam ve Uluslar arası Gaz Eğitim Teknolojileri Araştırma Merkezi Eğitim Müdürü Serkan Keleşer ve ev sahibi sıfatıyla İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Özgün hazır bulundular..

Fuar kapsamında firmalar ve ülkenin en etkin kurumları tarafından düzenlenen konferanslar, sektör mensupları tarafından ilgi ile takip edildi. İhlas Fuar’ın fuar bünyesinde gerçekleştirdiği "Türkiye’de Kentleşme ve Altyapı Çalışmaları" konulu sempozyum sektörde bilgi akışını sağladı. Ekonomist Ğ Mimar Remzi Kozal’ın oturum başkanlığını yürüttüğü sempozyumda, Kamu Yönetimi Uzmanı Abdullah Anıl Altunkaya da konuşmacı olarak söz aldı. İGDAŞ Ğ UGETAM ve İSKİ tarafından verilen konferanslar da sektör tarafından beğeni ve ilgi ile takip edildi.

Etiketler